Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

за консултаци ползвайте ePER

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    за консултаци ползвайте ePER

    може ли да се помести най-отгоре за консултации /ПОЛЗВАЙТЕ ePER от FIAT-bg.org/да не питат едно и също всеки ден за едни и същи работи и търсачката да е първа в списъкакакто пише по долу с червено
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    #2
    Така си го написал, че едвам схванах смисъла!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Аз общо взето не виждам смисъл в това да се прави.Това тук ФОРУМ ли му викат????

      Коментар


        #4
        Абе форум, форум, ама като започнат да питат по 5 пъти за неща, които са коментирани предния ден - е малко досадничко е, не мислиш ли?Според мен бутонът Търсене трябва да се направи червен и да мига!
        Прикачени файлове
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #5
          А според мен,трябва всеки да пита каквото си иска....все пак неможе да спреш някой,защото едикога си ,някъде,някой си писал за това или нещо подобно....имай напредвид,че информацията все пак се обновявя,има все нови и нови потребители и т.н.В противен случай дай да сложим линкове само и да спрем да си обсъждаме проблемите по колите...Не мислиш ли???.................Глупаво ми се види...

          Коментар


            #6
            ловчо,никой не те задължава да отговаряш по 4 пъти седмично!Няма да отговаряш-просто и логично.

            Коментар


              #7
              sasco написа:
              ловчо,никой не те задължава да отговаряш по 4 пъти седмично!Няма да отговаряш-просто и логично.
              Явно, променил си мнението си по въпроса! http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...933&highlight=
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #8
                А сматяте ли, че ако започне постепенно да се изгражда един приличен FAQ, повтарящите се питания за ежедневни проблеми ще намалеят? Според мен ще има ефект и такава секция има в повечето авто-форуми. При това, не под формата на събрани на куп въпроси и отговори в отделен форумен раздел, а като систематизирана (извлечена от форума, но организирана, категоризирана и представена в приятен и подреден вид) информация на сайта.Също така смятам, че ще има достатъчно желаещи да свършат част от работата, така че няма да се налага някой да си загубва вечерите с месеци, за да подготвя нещата. Достатъно е админът на сайта да използва възможностите на "мамбо"-то за даване на права на юзърите да изпращат статии и в последствие да одобрява смислените като ги бута в правилната категория.Успех
                Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                Коментар


                  #9
                  Ако става дума за форума, не схващам с какво този FAQ би бил по-различен от съществувавщия раздел
                  FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    #10
                    [quote:0b75ac79e5="Pecho"]Ако става дума за форума, не схващам с какво този FAQ би бил по-различен от съществувавщия раздел
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #11
                      Nino написа:
                      sasco написа:
                      ловчо,никой не те задължава да отговаряш по 4 пъти седмично!Няма да отговаряш-просто и логично.
                      Явно, променил си мнението си по въпроса! http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...933&highlight=
                      Нино,това че съм отг. и то на ДООфиат не мисля,че съм си променил мнението!Щото същият този колега само такива въпросчета задава и също така добри и интересни отг. и диалози поства! @ sko:има такава секция,но неможеш да задължиш юзера пак да пита.Пък ако му върже с отг.-екстра.Все пак(пак се повтарям)за това е форума.......поздрави:sasco

                      Коментар


                        #12
                        sasco написа:
                        Nino написа:
                        sasco написа:
                        ловчо,никой не те задължава да отговаряш по 4 пъти седмично!Няма да отговаряш-просто и логично.
                        Явно, променил си мнението си по въпроса! http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...933&highlight=
                        Щото същият този колега само такива въпросчета задава и също така добри и интересни отг. и диалози поства!
                        Я карай направо и какво искаш да кажеш? Предполагам, че няма сарказъм в думите ти?

                        Коментар


                          #13
                          Стига, майтап да става!Но, че форумът взе да става много голям да се регистрират много хора е факт и , че има вече нужда от по-систематизирана информация за конкретни модели ИМА!!! Тези конкретни модели могат да да са Браво/Брава, Пунто, Типо.Впрочем хората вече са го измислили:http://forum1.offroad-bulgaria.com/index.php?c=6Само, че при тях трябва да си регистриран за да четеш тази систематизирана информация, която може да бъде от типа FAQ.Както са го направили хората там могат да пишат САМО модератори.. т.е да допълват темата, Ганковото кафене е изключено.Идеи много, трябва да създадем една сериозна дискусия и да го направим.Не си падам много по идеята ,че видиш ли това е форум и всеки комуто скимне или светне някаква лампичка да се хване за клавиатурата! Въпреки, че сме свободни хора, съмишленици и любители на едно нещо, то все-пак трябва да има някакви правила."Кофи мастило" се изписа за тез пусти масла, за тези нестабилни обороти на празен ход и подобни.Всеки новорегистриран започва с това: "Ми ся на моето Браво кво масло да му сложа".... при положение, че 5 см по-надолу на екрана му стои такава тема с 3 страници!За това трябва да помислим.... малко по-ефикасна структура на форума.
                          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                          Коментар


                            #14
                            Nino написа:
                            ---клъц---"Кофи мастило" се изписа за тез пусти масла, за тези нестабилни обороти на празен ход и подобни.Всеки новорегистриран започва с това: "Ми ся на моето Браво кво масло да му сложа".... при положение, че 5 см по-надолу на екрана му стои такава тема с 3 страници!
                            Точно затова, ако има място, където пише "Консумативи -> Масла -> Масло за Браво" и там е описано какво масло се препоръчва от производителя и какво е общественото мнение относно подходящите масла на българския пазар, човекът би прочел и ако има неясноти би попитал по-грамотно.От друга страна ако темата за маслата стои в един кюп с още сто други теми, почти никой не би преглеждал ред по ред заглавия, за да стигне до търсеното.
                            Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                            Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                            Коментар


                              #15
                              Nino написа:
                              Искаме бре! Ми да взема да "експортна" моето "FAVORITES" там има много линкове, ама не са систематизирани!
                              Ами като искаме, хайде малко да си мръднем ... дори не задниците, а само ръчичките. Примера с линковете: колко време ще ти отнеме да си прегледаш Favorites и да прецениш кои линкове биха представлявали интерес и за другите? 5 минути, 10 минути? Желание няма, така мисля аз (или пък от мързел ли, що ли?)...Дадох примера с линковете, защото мисля, че създох някакви условия, та и другите да се включат и да направим заедно нещо просто, но полезно и в някаква степен завършено. Sko, това което предлагаш изисква значително повече желание, инициативност и организация, както от страна на администраторите на сайта (?), но предимно от страна на ентусиастите, които биха пожервали малко време и енергия за делото... Друг пример: колко души изобщо са пускали новина (статия) в сайта?Пак ще река, че на практика всяка идея, колкото и да е ценна, ще си остане нереализирана, докато не решим искаме ли наистина сайт и какъв...
                              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                              Коментар

                              Working...
                              X