Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто 90 коня 16V 1.2 моно инжекция 97-ма год.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Пунто 90 коня 16V 1.2 моно инжекция 97-ма год.

    Ако някои го вземе всичко комплект, го давам много евтино!!!!!!!! ДВИГАТЕЛЯ Е С ПРЪСНАТ КАРТЕР!!! ИНАЧЕ Е ЗАПАЗЕН!!! ОДАРИХ ГО ПРИ КАТАСТРОФАТА!!!ТРЯБВА МИ УСИЛВАТЕЛ ЗА КОЛА!! Склонен съм и бартер нещо да направим!*Двигател 90к 16в 1.2моно инжекция (пълен комплект скоростна кутия ,динамо,компютър.....)*всичко около двигателя стои (казанчета, маркучета, кабели, пласмаси......*Предна и задна броня (задната има лека пукнатина 3см. ама не е фатално. Предната има дупки за халогени)*Задни фарове*Мигачи *Преден капак (боята е нацъфкана на няколко места)*Гърнето е ново!! Точно го бях сменил и я блъснах.....*Аломиниев радиатор с перката*Табло с километраж и всичко по него (окабеляването е на него с всичките релета и....)*Лява врата с ел.стъкло *Заден капак (само амортисиорчетата са му изтървали)*Резервоар*Задно ляво стъкло*част от инсталацията я нарязах с клещи като я свалях. иначе всичко си стои от нея.събрах всичките болтове,бушончета,лампички... и т.нЕ-маил: duke_nukem@mail.bggsm: 088 899 0315Пишете ми на маил-а,тука във форума,на лични съощения. Ако не вдигам GSM-a, пишете СМС и ще се свържа с вас!

    #2
    Само не разбрах с какъв двигател е - такъв, където си написал, няма!За скоростната кутия - колко степенна, състояние и цена?
    Пауър из нотинг уитаут гума
    Cinq 16v , Delta 1 2.0

    Коментар


      #3
      Punto Sporting 16v . 5 степенна скоростна кутия. До последно си мислех че е 1.4 , ама като преглеждах частите видях на компютъра 1.2.....И да... многоточково впръскване. 86 конски сили.Двигателя го давам пълен комплект! Искам да си освободя гаража и не ми се занимава да го разглобявам на части.... Скоростната кутия е добре. Скоростите влизаха изключително лесно. Колата вървеше много. Набираше бързо.... Само картера трябва да се смени!!!А всичките части комплект ще ги дам на много тънка цена, някои ако доиде да си ги натовари.*кора за тавана

      Коментар


        #4
        1.2 16V моноинжекция няма
        Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


        Когато целта е всичко и пътят е без значение!

        Коментар


          #5
          Не мога да редактирам заглавието на темата. "многоточково впръскване. 86 конски сили. " Имам копие на германския талон. Иначе си стоят документите на колата. Големия талон.... Утре ще направя снимки на двигателя и ще го кача да го видите.

          Коментар

          Working...
          X