Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кими и Ферари

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кими и Ферари

    Кими Райконен надали ще успее да запълни дупката, която ще остане във Ферари след напускането на Михаел Шумахер. Така смята трикратният световен шампион Ники Лауда, визирайки също и едногодишният отпуск, който ще си вземе техническият директор на скудерията Рос Браун."Ако тези огромни дупки не бъдат запушени успешно Ферари ще започне да запада", заяви Лауда пред австрийското списание Профил.Според Лауда Райконен, който често е критикуван, че е мързелив, е пълната противоположност на Шумахер. Според австрийският експерт поради тази причина има опасност след време Ферари да срещне затруднения."Той иска да дойде в напълно подготвен отбор и да не се тревожи за нищо. Но за да успееш във Ферари трябва да имаш това лидерство, което Шумахер донесе в отбора"."След шест месеца ще стане ясно дали Ферари има бъдеще или не".

    #2
    Моето мнение е, че с Кими Райконен Ферари направо се "закопава" (дано се окажа лош пророк). Навремето Вилньов загроби един прекрасен отбор по подобен начин (неумение да развива автомобила и мързел)!Надеждите ми са във Фелипе Маса, ама са доста бледи тези надежди... Темата е доста дълга, но не ми се изпада в подробности.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Шумахер няма ли да остане в "кухнята"!?
      Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

      Коментар


        #4
        DEYAN IYI написа:
        Шумахер няма ли да остане в "кухнята"!?
        Ми той да не е "готвач"!?
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          kiro_of_the_day написа:
          DEYAN IYI написа:
          Шумахер няма ли да остане в "кухнята"!?
          Ми той да не е "готвач"!?
          Мииии...... се ги забърква едни :P Не вярвам така лесно да го пуснат, в Керпен ли какво беше, да си ходи на село да чува алпийски едър рогат добитък
          Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

          Коментар


            #6
            Преди се говореше, че Шумахер ще заеме мястото на Жан Тод... това дали отпадна като опция?
            Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
            Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

            Коментар


              #7
              Sko написа:
              Преди се говореше, че Шумахер ще заеме мястото на Жан Тод... това дали отпадна като опция?
              И там като в казармата, всяка промяна е предпоследна!Та и това е само слух, вероятно, но не е и изключено - той си има данни и на стратег! Но истината е, че Шуми ще си остане във Ферари, докато може да бъде полезен за отбора и за себе си!Трудно се разделя човек със спорта, особенно когато се е посветил на него!

              Коментар

              Working...
              X