Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Май ще продавам Брава-та :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Май ще продавам Брава-та :(

    Има голяма вероятност да заминавам в чужбина да работя и май ще се наложи да продам бравата, която купих едва преди месец. Колата е перфектна, с почти чисто нови дискове и амортисъори - така я взех. Внос от Италия, има 1 драскотина на задния калник иначе и на вид всичко и е перфектно. Монтъора, който ми сменя консумативите (Евгени-Гената, има тема тук във форума за неговия сервиз) каза, че не е виждал толкова стегната Брава, можете да го питате, ако го познавате. Та знaчи колата е 97-ма година, 1.6 16v 103 коня, на 95 000 км. Има климатик, ел. стъкла, ел. огледала, серво, аларма с централно, 3 ключа,2 от които с дистанционно за алармата и 1 без. Освен това както казах е НАПЪЛНО обслужена. Всички ремъци и филтри са сменени, масло Селения ГОЛД. Всичко това е преди едва 500 км, пак може да се обърнете към Евгени за да го потвърди.Има и каско за 1 година на разсрочено плащане,от което съм платил първата вноска 120 лева. Колата съм я взел за 5500 от автокъща и с регистрация, консумативи и всички такива глезотии, както и застраховка ми излезна към 6200. След като съм я карал по-малко от месец и я давам в ИДЕАЛНО състояние мисля, че за по-малко от 5800 няма да дам. Кажете дали имате интерес, защото още не е съвсем сигурно, че ще се наложи да я продавам....
    Fiat Brava 1.6 16V

    #2
    Може ли да я снимаш да я видя.Има ли ербег и АБС?
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      BO написа:
      Може ли да я снимаш да я видя.Има ли ербег и АБС?
      Има и двете - да, ELX е серията или модификация ли е не знам как се води. Демек най-високото ниво на екстри - всичко си има за модела.Ето я: Mного е мръсна на снимките, иначе е много як цвета, ето имам и една където е измита:
      Fiat Brava 1.6 16V

      Коментар


        #4
        Може ли някой ден от събота или неделя да мина и да я видя някъде.По принцип искам да си купя JTD, ама ако е перфектна и няма нещо което не ми хареса да се замисля.Да не те ангажирам на 100% и за това според твойте планове.Видях, че няма втори ербег (то снимката). Предполагам, че и само предните стъкла са и електрически. Ама това не е толкова проблем.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          като станеш сигурен кажи,иначе имам интерес към колата
          Fiat Croma 2.0 i. Turbo

          Коментар

          Working...
          X