Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Много се радвам че открих тоя форум

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Много се радвам че открих тоя форум

    Здравеите колеги Много се радвам че има такъв форум и се надявам че ще ме приемете.Много не разбирам от коли и от скоро имам Фиат и за това се надявам че може да разчитам на вас(до някаде) за проблемите от страна на Италянските коли. (Дано да няма много такива проблеми)
    -----Карайте Внимателно по пътищата на БЪЛГАРИЯ----- Fiat Fiorino 1050cm3

    #2
    Добре дошъл и от мен! Митко не е съвсем прав - колкото повече я обичаш, толкова повече тя ще ти отвърне със същото!
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #3
      Добре си дошъл! То не е казано, че трябва да разбираш от коли, тук всички сме ламери, или поне непрофесионалисти, ама си помагаме доколкото може, че тея италиански бракми направо....

      Коментар


        #4
        me_to_u написа:
        че тея италиански бракми направо....
        Ч-ш-ш-ш-ш!Батенце-е-е, к’ви са тия изрази на ГАРАЖЕН майстор :D Предполагам,че е шега,нали.... И честито на новия ни член.И да знаеш,всяка кола е бръкма,ако не се поддържа редовно!
        SKODA 105L '78
        PUNTO 1.2 MPI ELX '94
        FIAT 126p '89
        TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
        GRANDE PUNTO 1.2 '06

        Коментар


          #5
          me_to_u написа:
          Добре си дошъл! То не е казано, че трябва да разбираш от коли, тук всички сме ламери, или поне непрофесионалисти, ама си помагаме доколкото може, че тея италиански бракми направо....
          Хехехехех - първият и вероятно единственият, който нарича Fiat Coupe ’бракма’
          Alles in Ordnung

          Коментар


            #6
            Re: Много се радвам че открих тоя форум

            Добре си дошъл
            Fiat_WRC написа:
            ...от скоро имам Фиат ...
            гледам на аватара има FIORINO....да ти е честито, ако то е новата придобивка Yellow_Flash_Colorz_PDT_17

            Коментар


              #7
              Ха добре си дошъл и да ти е честита фиатката
              FIAT TIPO 1,6

              Коментар


                #8
                Ха добре си дошъл и да ти е честита фиатката
                FIAT TIPO 1,6

                Коментар


                  #9
                  Да това е новата придобивка :P но само това ме ядосва че е с малак мотор 1050 даже и незнам колко коня е Но ми харесва как варви и неми гори много бензин 6/100км градско
                  -----Карайте Внимателно по пътищата на БЪЛГАРИЯ----- Fiat Fiorino 1050cm3

                  Коментар


                    #10
                    Re: Много се радвам че открих тоя форум

                    ДОБРЕ ДОШЪЛ! :D
                    Mitko написа:
                    Добре дошъл в отбора! Някой казват вземеш ли си италянска кола ще ти почнат проблемите. Но тези коли са като красивата жена. Тя ти прави фасони и те ядосва, но когато си с нея се заливаш от любов и я обичаш истински. Вярвам, че в този форум всички мислят като мен.
                    Митко, да съм ти казвал че ставаш за поет?
                    Zaphod написа:
                    Добре дошъл и от мен! Митко не е съвсем прав - колкото повече я обичаш, толкова повече тя ще ти отвърне със същото!
                    Бравото обикна ли го вече - вчера те видях на ректората привечер - на левия завой, как благо го взимаше - и те познах по... праговете, после загледах и жилетката

                    Коментар


                      #11
                      ЙЙЙ, докато не сте ме набили, шегитка ве, не са бракми!!! Fiat_WRC, твоя мотор е май като на Zaphod Типото(ако не го е продал вече), така че, той ще ти е от полза!!

                      Коментар


                        #12
                        Аааа, Типото си е супер машина - направо не е за продаване Иначе, двигателят е 1108 кубика, не е същият Конете му са 56...Неговият май прилича на 1.1 Уно, конете пак са 55, ако не се лъжа, разликата при Фиорино-то е в скоростната кутия и диференциала Но щом гори толкова малко - цар си!Emdless4 - наистина съм бил аз - такива прагове може и други да имат /не, че съм виждал, де /, сигнални жилетки - също, но видиш ли ги в комбинация - няма кой друг да е А Бравото - че как? Аз си го обичам още от преди да го купя
                        Alles in Ordnung

                        Коментар


                          #13
                          Re: Много се радвам че открих тоя форум

                          Fiat_WRC написа:
                          Здравеите колеги Много се радвам че има такъв форум и се надявам че ще ме приемете.Много не разбирам от коли и от скоро имам Фиат и за това се надявам че може да разчитам на вас(до някаде) за проблемите от страна на Италянските коли. (Дано да няма много такива проблеми)
                          Честита Фиат-ка и добре дошъл и от мен.
                          Zaphod написа:
                          ...май прилича на 1.1 Уно...
                          Уно 1.1 е също 1108 кубика, а щом FIORINO-то е 1050 значи е с друг двигател.
                          Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
                          Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
                          VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
                          VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

                          Коментар


                            #14
                            Бре бре вие не работите ли или стоите пред компютрите. Той човека таман се регистрира и ето за няколко часа му писахте над десет човека. Това показва че форума работи отлично и набира скорост.Само така момчета и продължавайте с същия добър тон и кой с каквото може да помага. Учудва ме разхода му на гориво 6л градско то е супер.Аз днеска махнах катализатора и усетих че стана много по пъргава и дори двигателя заработи много по безшумно.сега вече очаквам да намали и разхода.Приятно прекарване на празниците и ако пътувате имайте го предвид голямото движение сега и безотговорното каране от страна на някой водачи и дано поне ние от форума да нямаме проблеми.Успех. :D
                            Фиат Панда 1.2 2006година
                            Синджира си идва ,а козата я няма...

                            Коментар


                              #15
                              коцев написа:
                              Бре бре вие не работите ли или стоите пред компютрите. Той човека таман се регистрира и ето за няколко часа му писахте над десет човека. Това показва че форума работи отлично и набира скорост.Само така момчета и продължавайте с същия добър тон и кой с каквото може да помага. Учудва ме разхода му на гориво 6л градско то е супер.Аз днеска махнах катализатора и усетих че стана много по пъргава и дори двигателя заработи много по безшумно.сега вече очаквам да намали и разхода.Приятно прекарване на празниците и ако пътувате имайте го предвид голямото движение сега и безотговорното каране от страна на някой водачи и дано поне ние от форума да нямаме проблеми.Успех. :D
                              Ужас! Аз сега излизам след 5 минути, обаче стоя на крак пред компютъра! Мале, тоя форум е като краста!! Аиде весела петъчна вечер!!

                              Коментар

                              Working...
                              X