Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги някой да знае как е пътя Нови Пазар - Добрич?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги някой да знае как е пътя Нови Пазар - Добрич?

    Утре ще ходя по тоди край и се чудя през Аксаково ли да мина или от Нови Пазар направо за Добрич.

    #2
    А де? И аз се чудя вече от къде??

    Коментар


      #3
      Нови пазар Добрич не минавай . То там остана ли асвалт

      Коментар


        #4
        Ха, добре, това трябва да се знае, мерси за информацията отново.

        Коментар


          #5
          всеки максимум 2 месеца го минавам пътя Сф-Дч и пътувам само през стария път. Изключая зимата, когато има трупнато сняг и го избягвам, защото там съвсем никой няма да почисти. Пътя е добре, има 2 участъка с дупки по 100 метра, но са поносими и не е като едно време да се минава през нивата отстрани, а просто от 110-120 трябва да свалите на 60-70 за по 100 метра. Препоръчвам минаване оттам, особенно като се има предвид магистралата до варна как е. Пътя пести 50 км и. Определено избери стария път- последно си ходих октомври и инфото ми е от тогава.
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            М, това звучи добре, особено имайки впредвид магистралата в старата и част...Можеш ли да дадеш приблизителни gps координати на двете места с дупките?От друга страна се надявам да е по-ненатоварен от главния път, щом не е толкова зле, може на връщане да мина през него, а на отиване по магистралата, тъкмо да сравня.

            Коментар


              #7
              не, не мога да ти дам гпс координати, съжалявам. мисля, че няма да те изненадат дупките, така и така там има няколко интересни завоя и ако ти е непознат пътя не е добре да шпориш, така че първото ти минаване все ще е внимателно. ремонтираха много голяма част от пътя, като не го закърпиха, а вдигнаха настилката и положиха нов асфалт. единия участък е малко преди ветрино/посока към Дч/, а другия е малко преди Одринци, може би към 7-10 км преди одринци. Е, има и тук таме някоя кръпка, но ако познаваш пътя се кара 110-120 спокойно.
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                Добре, това изглежда приемливо Аз с толкова много не карам освен на магистралата, че и там рядко с толкова, така че най-вероятно ще ми спести 50км поне в едната посока. Определено ще пиша за настилката, като се върна.

                Коментар


                  #9
                  Минах от там на 23 декември в дъжда, отвратително беше.Не минавайте от там зимно време особено. Настилка не видях под снега, но освен 2-3 коли, които видях до Добрич, никой друг нямаше по този път, по време на сняг е дълго неприятно приключение.

                  Коментар


                    #10
                    е, ти си намерил кога д аминеш. днес се върнах оттам- пътя не е чистен, а вчера минах магистралата хемус към Варна- е по стария път няма такива дупки като по магистралата!http://www.dnes.bg/video/2010/01/04/...ci.83514виж в началото на клипа от какво си се спасил
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      #11
                      Леле колега аз не съм писал във форума, но на връщане по Хемус някъде из варненско в тъмното изкривих джанта.Не се спасих, а сигурно нещо такова съм нацелил, ако не и точно тези дупки.Колата се поразтресе малко, но продължих.Добре че беше чичо ми после да я изправи малко с големия чук , че да издрапам до София.Иначе доста неподходящо време се случи да ходя, лятото щеше да е по-интересно.

                      Коментар

                      Working...
                      X