Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 4 бр. почти нови зимни гуми BF Goodrich ПРОДАДЕНИ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 4 бр. почти нови зимни гуми BF Goodrich ПРОДАДЕНИ

    Гумите са карани само една зима!Грайферът е изтъркан около 1-2 милиметра, но не повече/съвсем като нови изглеждат/ !Имам нова за да се сравни разликата!!!Моделът и шарката са от 2006 година!Продават се за по 60 лева бройката -нови струват 130 лв.Не са криви, лепени и тем подобни!Перфектни са!който ги купи ще остане много доволен!За контакт пишете лично с тел. за връзкаПродават се също така и по две!
    Fiat Grande Punto

    #2
    Хайде бе колеги!Няма ли желаещи!Никой ли не иска почти нови зимни гуми за по-малко от половината пари като нови!Гумите си заслужават парите уверявам ви!Който ги вземе няма да съжалява!!!Очаквах повече ентусиазъм :D
    Fiat Grande Punto

    Коментар


      #3
      Пиши в МВ форума там тоя рязмер е на почит
      ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
      o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

      Коментар


        #4
        Колега, аз се интересувам, ама ще имам пари в началото на другия месец чак. Кажи само защо ги продаваш, да не са карани в горещо време?

        Коментар


          #5
          Нищо подобно няма!Просто си взех друг цолаж джанти и за това гумите не ми вършат работа!Това е!Няма нищо скрито и покрито :D Все пак ги предлагам на хора от форума и не бих подвел никого!Ако до другият месец никой не ги вземе ще ти пиша!
          Fiat Grande Punto

          Коментар


            #6
            интересна оферта. приложи снимки да ги видиме

            Коментар


              #7
              Гумите са продадени!
              Fiat Grande Punto

              Коментар

              Working...
              X