Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТОТАЛНА РАЗПРОДАЖБА FIAT ULISSE

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ТОТАЛНА РАЗПРОДАЖБА FIAT ULISSE

    1996 2,0 i turbo сив цвят всички екстриПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА ПИТАШстартер алтернатор по 10лвкомпресор клматроник 20лвмакферсони амортисиори, врати(оборудвани) по 20лвтурбо, глава по 60лвскоростна кория със съединител Valeo на 533км 70лв(само комплект)задна броня ,маска по 10лвстъкла по 5 лвстопове 2x2 десни 15 леви,леви 10(има леко напукване)седалки сива кожа (добре запазени,всички с подлакатници, предните са ел.)по 20лввсичко което не съм изброил пак е за без паривсичко по колата до последно си работеше безупречно,ЦЕНИТЕ НЕ ПОДЛЕЖАТ НА КОМЕНТАРЛипсват --предна броня ,калници ,километраж , дребни пластмаси ,ляв фар и огледало , няма тегличНамира се в Нови Искър София ,пратки по еконт за сметка на купувача ,с опция отвори преди да платишвъзможно леко забавяне в частите ,поради това че нямам много време за разглобяване ,но всеки които има малко търпение ще си получи нещатаПървия заявил часта я взима. Знам че е против правилника на форума но,работата ми е свързана с каране и разговори по телефона.Не искам 3-ма да ми звъннат за една част и да има пренебрегнати,които да ме тормозят по телефона,всяка еднапокупка ще се отбелязва във дадения форум (все пак е EURO VAN)

    #2
    До момента е продадено: дясна странична врата, спирачни апарати предни и компресор. Турбото е запазено до понеделник, ако не се откаже колегата.

    Коментар


      #3
      Колега, седалките кожа ли са или алкантра(пак като кожа, но мъхесто)?

      Коментар


        #4
        Uho написа:
        Колега, седалките кожа ли са или алкантра(пак като кожа, но мъхесто)?
        кожа са

        Коментар


          #5
          Жалко, няма да ми свършат работа А случайно греди за покрива да имаш?Задните стъкла(на вратите и на багажника) затъмнени ли са ти?

          Коментар

          Working...
          X