Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От 1 Ноември до 1 Март задължително се кара на къси светлини

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    От 1 Ноември до 1 Март задължително се кара на къси светлини

    fiat_love написа:
    Колеги от 1 Ноември до 1 Март тряббва да караме на къси и през деня. Сега е момента да си проверите светлините. Мен вече ме спираха за изгоряла крушка. Засега само правят забележка.
    Аз имам 5-6 крушки Н1 в жабката, някой ако закъса да свирка :D

    #2
    Тогава да си носят със себе/полицаите/ си всички видове крушки и да ги продават на водачите ако констатират че има изгоряла.Или да гласуват за допълнителен задължителен комплект крушки във колата
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      Тогава да си носят със себе/полицаите/ си всички видове крушки и да ги продават на водачите ако констатират че има изгоряла.Или да гласуват за допълнителен задължителен комплект крушки във колата
      Хехе Оптимист. Чакай да ти продадът крушка. По скоро ще ти продадът един АКТ от скъпите. И тва в най добрия случай. А за тва нещо до колкото ми е известно може автомобила да се спре от движение.

      Коментар


        #4
        и аз имам 6-бр Х1 в багажника ! А това според мен е много хубава инициатива стига да се спазва! Случвало ми се е посред бял ден да не видя някой зад мен с периферното си зрение което съм сигурен ако беше с включени фарове нямаше да се случи!
        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

        Коментар


          #5
          fiat_love написа:
          Аз лично си имам в жабката 3-те най-необходими - Н4, 5W и 21W. Нямам само габаритна ама тя не се вижда че не свети като караш на къси. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
          ...странно, аз имах изгоряла крушка габарит отзад която не светеше и на къси и на габарити (за Пунто 55S става дума)..или може би ти имаш предвид предните светлини..?
          Punto 1.1 55S

          Коментар

          Working...
          X