Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли собственик тази Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли собственик тази Мареа

    Нещо подозрително има в тази кола и толкова мръсна.Някой ще я познае ли.
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Мяза на крадена!

    Коментар


      #3
      Pinky написа:
      Мяза на крадена!
      Как пък го разбра???
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        ...

        Коментар


          #5
          Хмм пък и като че ли е паркирана доста набързо...или поне накриво. И мен ме съмнява да не е крадена. Може да се провери...
          FIAT BRAVO 1.6 16V

          Коментар


            #6
            Какво и има, та то това за 2дни под дърво след дъжд и по зле даже може да стане!

            Коментар


              #7
              Колеги, аз ако Ви покажа сега колко е мръсна и моята кола и за нея може да започнете да питате има ли изобщо собственик :D . От тези дъждове
              SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

              Коментар


                #8
                На мен ми прилича на крадена регистрацията е София
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Може да е счупена нещо и да са я избутали така накриво... А ако е крадена поне според мен, отдавна да е разкостена...

                  Коментар


                    #10
                    Хммм...не ми се вярва да е крадена.Според мен наи-вероятно просто има проблем и не може да запали.
                    FIAT Punto ELX 1.2 75

                    Коментар


                      #11
                      В Белите Брези на ул Нишава близо до кръстовището с бул.България има едно жълто Купе което е в подобно състояние. През лятото колата изглеждаше перфектна но явно не е в движение понеже вече почти година не е мръднала от там ...

                      Коментар


                        #12
                        Тази кола не се ли намира точно до кръстовището под езикова откъм възела и складовете за мляко? От няколко месеца я гледам там.

                        Коментар


                          #13
                          ilkor написа:
                          В Белите Брези на ул Нишава близо до кръстовището с бул.България има едно жълто Купе което е в подобно състояние. През лятото колата изглеждаше перфектна но явно не е в движение понеже вече почти година не е мръднала от там ...
                          А в Белите Брези баш на "Гоце Делчев" е това Браво http://trace.data.bg/fiat%20bravo%20...03.jpgХора, колата ми става ей толкова мръсна за 3 дена. То по булеварда като мине някоя кола и се вдигат облаци прах. А минават непрекъснато За колите айде, ама какво дишаме.Пролетта измиха, ама то един път в годината не става.
                          Ex Fiat 126P
                          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                          Alfa Romeo 147 1.6 TS
                          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                          Коментар


                            #14
                            А в Белите Брези баш на "Гоце Делчев" е това Браво
                            Не ставаше дума толкова до мръсотията по колата а това че не е мърдала от там над половин година най малко.И все пак е много по мръсна от твоята - стъклата и бяха абсолютно непрозрачни ...

                            Коментар


                              #15
                              trace написа:
                              А в Белите Брези баш на "Гоце Делчев" е това Браво http://trace.data.bg/fiat%20bravo%20...03.jpgХора, колата ми става ей толкова мръсна за 3 дена. То по булеварда като мине някоя кола и се вдигат облаци прах. А минават непрекъснато За колите айде, ама какво дишаме.Пролетта измиха, ама то един път в годината не става.
                              Като гледам тези снимки... искам вече сняяяяггг!
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X