Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lancia Dedra Turbo 4x4 169hp

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Lancia Dedra Turbo 4x4 169hp

    Колата е(с всички екстри) с ново Турбо с 1г. Гаранция от сервиза за турбини в Боровослед като се сложи новото турбо издуха старата гарнитура на главатаи двигателя беше разглобен.Всякакви гарнитури са нови и е сменено всичко което се сменя при такава интервенция.Няма проблеми с електрониката! Джантите са 15’ железни с нови 4 зимни гуми и спортно окачване. Със забележки по външния вид и салона, двигателя е в много добро състояние обслужен преди една седмица, спортно окачване с 4 зимни и 4 летни гуми, предни нови спортни дискове и накладки, нов съединител не се сещам още к’во има ново SmileЗа годината е 92
    По добре по-късно с 20 минути на тоя свят от колкото 40 години по-рано на оня.
    Дедра Турбо Интеграле

    #2
    Re: Lancia Dedra Turbo 4x4 169hp

    Pa4kata написа:
    За годината е 92
    Остава цена да кажеш и снимки да пуснеш и обявата ще е перфектна!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Не и искам много 3500лв твърдо или 3700лв с коментар а снимки не знам как, за това дай е-маил и ще пратя. Смятам че цената е повече от добра за това което ще получите, просто брат ми замина и сега съм по скоро в форума на АУДИ.
      По добре по-късно с 20 минути на тоя свят от колкото 40 години по-рано на оня.
      Дедра Турбо Интеграле

      Коментар


        #4
        Аз искам да кажа, че тази Дедра не е 169к.с. , а е 180к.с по номера на двигателя.
        Италианските коли са номер 1

        Коментар


          #5
          Ами, честно да ти кажа брат ми намери тези данни с помоща на някой от форума на Ланча, би трябвало тази която имам да е 169, сега ти ме обърка а той е в Немско.
          По добре по-късно с 20 минути на тоя свят от колкото 40 години по-рано на оня.
          Дедра Турбо Интеграле

          Коментар

          Working...
          X