Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Няколко въпроса за Копривщица

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Няколко въпроса за Копривщица

    Здравейте! Утре мислим да отскочим до Копривщица с няколко колеги, та имам няколко въпроса:1. Плащали се за да се паркира, и ако да къде, на кой и колко?2. Кой път е по-добре: този през Стрелча или този през Карлово?Понеже не можах да преценя къде да пусна темата тук или в Автотуризъм, ако не е на подходящото място моля някой да я премести! Благодаря предварително!Преместена.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    #2
    Аз на твое място бих отишъл по единияt път и ще се върна по другия. Заради разнообразието, защото ми е скучно да се връщам по същия път.Иначе този през Карлово е по-хубав, но по него можеш да минеш и за много други дестинации Относно паркирането - не знам, защото много отдавна бях в Копривщица и беше безплатно, но как е сега нямам представа.
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      за паркиране не се плаща нищоза пътя мини през Карлово малко по-дълго разтояние и много по-хубав асвалт с много по-малко завои
      Bravo 1.9d 97г

      Коментар


        #4
        Благодаря ви за бързите отговори!
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #5
          Колега ,мини през Карлово.През Стрелча ще ти се къси пътя с малко,но живота с много.За паркиране в града не се плаща никъде,Съветвам те да паркираш някъде в центъра,защото от там се тръгва за всички музей,.
          EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
          EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
          FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

          Коментар

          Working...
          X