Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам/бартер Фиат Типо 1.6SX mi с всички екстри-3000лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам/бартер Фиат Типо 1.6SX mi с всички екстри-3000лв.

    продавам /или бартер за някакъв дизел/ Фиат Типо 1.6SX mi с всички екстри - 3000лв. октомври 1992г. тъмно сив металик; перфектна; 180000 реални кмтонирани стъкла; ел. стъкла;ел. фарове;ел. огледала с подгряване халогени;климатик;имобилайзер;централно заключване; дигитално табло аларма;чупещ волан;светлинен контролГазова уредба на 20 хил. км. /напълно автоматична/ с паспорт лети джанти;чисто нови гуми; катализаторкасетофон с 4 тонколони Pioneerдвигателя е едновалов напълно обслужена разход на бензин 9л./6л./100км разход на газ 10л./7л./100км 0898740349не е измито, но ето снимка:

    #2
    Ako е в София ме интересува.
    Пари от Интернет
    Всичко за колата
    Modsbg.com

    Коментар


      #3
      В Асеновград е, но какво значение има града. на 180 хил.км. реални е!

      Коментар


        #4
        Нищо лично, просто доволно много коли съм разгледал и в огромна част от случаите има сериозна разлика между описание и действителност, така че само по описание не бих се разходил повече от 20-30 км за да гледам кола. 93 г. не са ли след фейслифта и с нормално табло?
        Пари от Интернет
        Всичко за колата
        Modsbg.com

        Коментар


          #5
          BatGoro написа:
          ...93 г. не са ли след фейслифта и с нормално табло?
          Така е. Явно колата е ’92 и регистрирана ’93Колега по стъкла кой набор е колата и как изглежда на външен и вътрешен вид?
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            по стъкла е 92г.

            по стъкла е 92г.отвън - не е пребоядисвана, не е надраскана, на места 2-3 места има леко тръкнато от дамско каране - взех я от жена, която и е навъртяла 18000 км. откакто е внесена от Италия/при мен са изминати може би 800км.вътре е като нова /на места и стоят найлоните от завода-стърчат под прагове, седалки, и други сглобки/ карам я около 2 месеца, но немога да свикна на бензиновия мотор и пак ще си търся дизел. това е.

            Коментар

            Working...
            X