Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 3 бр. летни гуми 205/50 R16 - общо за 25 лв.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 3 бр. летни гуми 205/50 R16 - общо за 25 лв.

    Продавам 3 бр. летни гуми FIRENZA 205/50 R16 87W (високоскоростни). Състояние на гумите:- 2 броя са с DOT 3910. Едната от тях може да мине за добра, защото си има и грайфер, няма лепенки, няма жаби, не е крива. Пояснявам: и двете имат приблизително еднакъв грайфер, който се вижда на снимката с 20-те стотинки, нямат жаби, едната има един фитил, а другата няма никакви лепенки. Тази, която е с фитила, по принцип дърпаше на една страна. Казаха ми, че джантата е крива и я изправиха, но гумаджията спомена, че и гумата бие. Е, след изправяне на джантата дърпането на една страна спря, а аз не съм усещал това биене на гумата, но все едно, длъжен съм да предупредя.- 1 брой с DOT 1109. Малко по-изтъркана е от другите две, няма лепенки и жаби, не е крива, все още не е достигнала ограничителя. Гумите са за закърпване на положението, затова и цената е 25 лв. общо за трите. Предполагам, че като задни съвсем спокойно ще изкарат това лято.Намират се в Пазарджик. Мога и да ги изпратя по куриер за сметка на купувача.П.П. Утре съм в Пловдив, така че ако има някой желаещ от града, да се обажда навреме да взема гумите.
    Прикачени файлове
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    ПРОДАДЕНИ!
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар

    Working...
    X