Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Kasetofon ot bravo 2001 originalen-Продаден

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Kasetofon ot bravo 2001 originalen-Продаден

    Zna4i kasetofona e tozi s popve4eto kop4eta po nego sus changer control i tn.http://www.preisvergleich.org/pimage...3__3987_20.jpgПишете на КИРИЛИЦА, бре Българи - СРАМОТА Е!!!А и правилата в този форум са такива!Поздрави kiro_of_the_day

    #2
    Колко му искаш?

    Коментар


      #3
      Ami bate kaji niakakva cena kolko dvava6,az zatova ne sum mu napisal cena,za6oto neznma kolko vurviat,a i niama vreme da se interesuvam,ako iska6 na ls mi prati kolko dava6 i 6te se sporazumeeme ne6to.

      Коментар


        #4
        Извинявайте за латиницата,почвам вече да пиша само на кирилица.УРА! БЪЛГАРИН ДА СЕ НАРИЧАМ ПЪРВА РАДОСТ Е ЗА МЕНЕ!kiro_of_the_day

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            ...

            Коментар


              #7
              ...

              Коментар


                #8
                давам 50 - пиши л.с.
                Alfa 156 2.4JTD ~180p.s., Alfa 145 1.9 JTD~140p.s., MAREA 2.4TD124p.s., TEMPRA 1.9 TD-92p.s., TIPO 1.6 2act-90p.s.

                Коментар


                  #9
                  pinifarina написа:
                  давам 50 - пиши л.с.
                  Ти нали си продаваш колата закакво ти е касетофон и то от хубавия модел като няма да го ползваш
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар


                    #10
                    dani389 написа:
                    pinifarina написа:
                    давам 50 - пиши л.с.
                    Ти нали си продаваш колата закакво ти е касетофон и то от хубавия модел като няма да го ползваш
                    Един колега от работа има Браво - той си търси - за него е колега
                    Alfa 156 2.4JTD ~180p.s., Alfa 145 1.9 JTD~140p.s., MAREA 2.4TD124p.s., TEMPRA 1.9 TD-92p.s., TIPO 1.6 2act-90p.s.

                    Коментар


                      #11
                      ...

                      Коментар


                        #12
                        Е това така както сте я подкарали ще стигнете до 80 лв.Успех на колегата с продажбата.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #13
                          Мерси,но за сега съм го обещал на едно моче то форума и съм длъжен да го запазя,ако не се чуеме не се разбереме с него ще напиша веднага в темата.

                          Коментар


                            #14
                            Виж ЛС
                            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                            Коментар

                            Working...
                            X