Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво карат в Гьрция?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво карат в Гьрция?

    След като темата "Какво карат в Сьрбия" предизвика сериозен интерес,мисля, че и Гьрция не ни е безразлична.Аз лично си мисля, че за FIAT не са и чували!?!?!?!?

    #2
    Re: Какво карат в Гьрция?

    hit-ko написа:
    След като темата "Какво карат в Сьрбия" предизвика сериозен интерес,мисля, че и Гьрция не ни е безразлична.Аз лично си мисля, че за FIAT не са и чували!?!?!?!?
    Ааа как да не са, чували са и още как, все пак им е близо през едно море и хоп! Аз като бях там последно преди две години ме учуди че въпреки че са по-напред от нас, си караха старите колици - имаше стари Фиати, дето не им знам моделите даже, а и единствените две готини гъркини, които видях за 5 дена престой бяха в Браво, тая гледка се помни и до днес

    Коментар


      #3
      има има.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

      Коментар


        #4
        Е те са били готини защото са били в коли и не си видял най-съществената част от тялото им...с която са най-известн...а като я водош и нея и ти става лошо...въпреки че някой си падат пожени с по=закръглени форми ама те гъркините вече....
        FIAT BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #5
          А бе, темата... не беше ли за колите в Гьрция? Поне покажете 1 снимка на Гьркиня !

          Коментар


            #6
            Незнам за гърция ,но като бях в Турция жените са им много зле.Най готината беше в хотела на рецешцията.Иначе там се кара много фиат
            FIAT TIPO 1,6

            Коментар


              #7
              Не знам дали знаете, но гърция е един от най-силните пазари за концерна Фиат. В Гърция са карат предимно "малокалибрени пушки" до 1.6 бензин...заради някви данъци...както и, че дизелови коли почти няма.
              www.clubalfaromeo.com

              Коментар


                #8
                В Гърция, разбира се, че карат FIAT !!!!!!!!

                В Гърция, разбира се, че се кара FIAT !!!

                Коментар


                  #9
                  За Гърция мощен двигател е 1,6 ама повечето карат малолитражки защото са им много скъпи застраховки и данъци за по-големите машини. И те имат проблем с задристванията даже съм чувал че в Атина проблема е особенно голям.
                  The world belongs to those who dare to be first

                  Коментар


                    #10
                    ТОЙОТИ :D

                    Коментар


                      #11
                      колеги... незнам какви ги бръщолевите тук есента бях до солун и халкидиките и просто не е истина на какви коли се нагледах... отделно яко си ги правят колите, дори всяка втора е с няква оптика /почти като тук, но с малката разлика че хората дават пари за истински неща/. с твърдението че фиат не са популярни при южните ни съседи също не съм съгласен... авто парка им е като нашия /като марки/, но си карат нови коли хората и тва е :D сега се сетих че пежо 106 и саксо ви-ти-ес бяха най на почит за тунинг!
                      "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                      Коментар


                        #12
                        Аз миналата седмица бях в Александрополис, Кавала, Солун и мога да кажа, че всяка втора кола беше Saxo VTS, страшно много се кара Пежо 106 рали и Пунто GT, а по-големите гъзари карат ситроен C2 VTS или пежо 206 GTI. Почти всички бяха само с фабричния тунинг :D
                        Drive Like HeLL To See HaveN

                        Коментар


                          #13
                          www.fiatcoupe.gr

                          Коментар


                            #14
                            http://www.clubcento.gr/ http://www.fiatpunto-club.gr/offers.htm
                            Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                            Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                            Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                            Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                            Търси се..

                            Коментар


                              #15
                              Чувал съм, че в Гърция и особено в Турция на почит е дизела и хората доста правели тунинг
                              FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

                              Коментар

                              Working...
                              X