Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Серво - втора употреба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Серво - втора употреба

    Можете ли да ми помогнете в избора на сервото втора употреба за спирачките.В събота ще ходя някъде до Перник да си избера едно, уж имали. Става въпрос за Темата ми. Двигателя е 2.0/16в. Като натисна спирачката, колата просто няма сила (жена ми почти не може да блокира гумите). Според мен проблема е в сервото. Като изключа двигателя и съм натиснал педала, просто се усеща за 3 секунди как целия му въздух изчезва (държа педала натиснат, изключвам двигателя и след 3 секунди усещаш как се втърдява и ти качва крака до горе), все едно го няма въобще.Дали имате идея от какво може да е.И друго - защото мойта кола има АБС, дали има разлика от такава без АБС, защото като си го купа да не си остане просто така (да си го имам). А то се намира на много гадно място и така като гледаш не може да се види дори и какво е.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Знам го и това.Но никое серво ако е наред не трябва като изкасиш колата и държиш спирачката, нещо да се променя.Трябва да си стои в едно положение. Като започнеш да го помпаш, чак тогава с всяко напомпване да става все по твърд. - И така 4-5 напомпвания и става вече супер твърд. А мойто като го натисна и задържа и дори само ми избутва крака. За това си мисля, че то е виновно.На Типото и след 4 дни след загасване на колата като го натисна дори се чува първия път как "издиша" и все едно работи.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар

    Working...
    X