Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нови 20 - Централа за еърбег на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нови 20 - Централа за еърбег на Браво

    И така - оказа се, че е капал конденз върху въпросният датчик и той е дал накъсо - демек нямам еърбегове....Та ако някой има идея - на старо - купувам на разумна цена
    Alles in Ordnung

    #2
    Re

    Как разбра, че е капало върху централат на еърбега? Ходи ли някъде на сервиз и къде? При мен също започна да свети лампата за еърбега и ми казаха, че може това да е проблема, но още не съм ходил на сервиз?
    Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

    Коментар


      #3
      На обяд отидох във Вантотрейд да ми диагностицират проблема с еър-беговете - лампата не светеше въобще - погледнаха на компютъра и направо ми я свалиха - та сега си я гледам и се жалвам
      Alles in Ordnung

      Коментар


        #4
        Re

        А какви пари ти взеха за да ти направят тая диагностика? Предварително записва ли си час или направо отиде?
        Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

        Коментар


          #5
          Теста на еърбеговете струва 20 лв. - обадих се предварително, за да си запазя час. Но на мен ми взеха само 16 - за демонтаж на централата - тестове въобще не направиха :D
          Alles in Ordnung

          Коментар


            #6
            дам аз тест не правих защото и при мен изгоря по същият начин и направо го изхвърлих ако знаете от де може да се купи ама на старо разбитра се ) че нов е майка си и баща си.

            Коментар


              #7
              Сега чета че има някаква лампичка.Като дам контакт заедно с другите лампи ми свети една с изображение на седнал човек и пред него една светла окръжност и след няколко секунди гасне.Дали това е тази въпросна лампичка ? Колата ми Пунто 94година.
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                #8
                Това е, да - лампичката светва за кратко /прави се диагностика/, и изгасва - това означава, че всичко е наред...
                Alles in Ordnung

                Коментар


                  #9
                  Еърбега

                  При мен проблема е следния:Лапичката на еърбега свети постоянно и не угасва. Един пишман майстор ми каза че това е от изгорялото ми реле на клаксона, то накъсявало някъде и затова не работил и еърбега. Още не съм сменил релето на клаксона - парите потъват по други дупки - знаете как е. и можело да се наложи да се сменя ECU-то, а това хич не ми харесва!!!Какво може да ме посъветвате да направя?

                  Коментар


                    #10
                    Ако не дава отражение на други неща то си карай и си свиркай.Колко много коли се движат без това нещо само си карай внимателно.
                    Фиат Панда 1.2 2006година
                    Синджира си идва ,а козата я няма...

                    Коментар


                      #11
                      Re: Еърбега

                      Humppa написа:
                      При мен проблема е следния:Лапичката на еърбега свети постоянно и не угасва. Един пишман майстор ми каза че това е от изгорялото ми реле на клаксона, то накъсявало някъде и затова не работил и еърбега. Още не съм сменил релето на клаксона - парите потъват по други дупки - знаете как е. и можело да се наложи да се сменя ECU-то, а това хич не ми харесва!!!Какво може да ме посъветвате да направя?
                      Aз бих те посъветвал да отидеш на диагностика, а не при такива мастари. Причини има много, на диагностиката ще се види.

                      Коментар


                        #12
                        Има една морга на околовръсното-ако идваш от Овча купел точно на светофара за Суходол от дясната страна.Там има със сигорност.0885/222-3330888/872-872УСПЕХ!
                        Brava JTD ELX
                        105 к.с.99"

                        Коментар


                          #13
                          коцев написа:
                          Ако не дава отражение на други неща то си карай и си свиркай...
                          не може-изгоряло му е релето на клаксона...писа човека... майтапя се-не можах да се сдържа просто-сорка за офтопика...
                          "No! Try not! Do...-or do not! There is no try..."-Yoda

                          Коментар

                          Working...
                          X