Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

2 бр. чисто нови зимни гуми 195/65/15 - Гудиър Ултрагрип 7

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    2 бр. чисто нови зимни гуми 195/65/15 - Гудиър Ултрагрип 7

    колеги ако някой се интересува продавам 2 броя чисто нови зимни гуми Goodyear Ultragrip 7 - последният модел зимни гуми на Гудиър с размер 195/65/15.Купени са преди няколко дни, но са карани само 2 часа(сложих ги 2 часа преди да ми дадат оферта за 16 цолови ляти джанти на страшна далавера, и просто няма какво да ги правя, освен да ги продам).Цената която платих за тях е по 165 лева за гума!!!Ако някой се интересува от гумите да направи предложение за цена и да ги взима!Склонен съм да направя прилична отстъпка от цената!Пишете само лични съобщения с тел. за контакти!
    Fiat Grande Punto

    #2
    хайде бе колеги очаквах повече ентусиазем! :D вие се уплашихте от цената май :D както казах ще направя много добра отстъпка!
    Fiat Grande Punto

    Коментар


      #3
      pifakiz написа:
      хайде бе колеги очаквах повече ентусиазем! :D вие се уплашихте от цената май :D както казах ще направя много добра отстъпка!
      слушам я :D
      селото се оказа точно в града

      Коментар


        #4
        чисто нова тази гума струва 164 лева ! като без пари ще ти ги монтират ако си ги купиш ?
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #5
          Търпение, още е рано...В "лично" ти казах защо Добри са гумите, ако не ги продадеш, търси проблема в себе си Успех!
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар


            #6
            колеги продадох гумите вече! :D Ако искате зимни със същият размер един приятел продава две чисто нови зимни гуми BF Goodrich 195/65/15 за по 90 лева едната(каза ми ,че стрували по 130 лв.едната като нови)!Понеже той не членува в нашият обичан форум ми пишете на мен , а аз ще ви свържа с него!чао и успех със зимната подготовка :D
            Fiat Grande Punto

            Коментар

            Working...
            X