Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Coupe 16v turbo на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Coupe 16v turbo на части

    Здравейте колеги ! Продава се въпросното Купе, обаче без двигател и ходова част. Всичко по самото купе е налично и в добро състояние, има драскотини по боята, но предполагам който търси въпросната част ще я пребоядиса, та на някой ако му трябва нещо да пита. Продават се и джанти 14" със зимни гуми 185/65 като гумите са в доста добро състояние. Единственото е че са малко по старички дота им е 08 май. Купувани са чисто нови, но колата не е карана почти изобщо през зимния период и самите гуми са доста запазени и каучука си е мекичък. Джантите обаче не са много в цветущо състояние - имам предвид ръбовете им са позажулени стабилно (така я купих колата), но иначе са прави и доста здрави. Цена за джантите с гумите 170лв. като може да направя коментар за сериозните. Нещата се намират в гр.Ботевград, но по-малки неща мога да ги докарам и до София, за някъде другаде - Еконт или Спийди. За връзка:Тел: 0877 58 55 56Л.С.Skype: papsataП.п. снимки ще кача уийкенда защото в момента съм в София и нямам възможност да я снимам ...П.п.2 Налична е ходовата част от Брава 1.4 12в. и е в много добро състояние ! Амортисьорите и пружините са като нови, дисковете са добри, накладките са сменяни с чисто нови края лятото на 2012г. (колата малко след това претърпя проблем с двигателя и не е карана от тогава), и не е навъртяно повече от 1000км. с тяхП.п.3 И цяла чисто нова генерация от меката връзка до крайното гърне за 1.4 не го знам колко фи е ама си е фарбична и тя е от лятото много малко използвана от неръждавейка е !

    #2
    Ъп. Колата е черна със светло лилав капак и багажник .

    Коментар


      #3
      Ето снимки някой ако си хареса нещо да пита всичко е налично включително и бронята която е лилава .

      Коментар


        #4
        Цена на джантите без гумите

        Коментар


          #5
          От Купето или от Бравата ?

          Коментар


            #6
            Колега от купето и от Бравата ми харесват даи и на двата комплекта

            Коментар


              #7
              Така малко да вметна, че от Купето не се продава нищо за момента, след 20 дни ще мога да кажа дали ще се продават частите от него...

              Коментар


                #8
                Колега джантите от купето ме интересуват

                Коментар

                Working...
                X