Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катастрофа :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Катастрофа :(

    Може би не е тук мястото на тази тема, защото, за най-голямо мое щастие не съм включен в статистиката с починалите хора по родните ни пътища, но не знам къде другаде да споделя това което ми се случи на път за "ИТАЛФЕСТ 2006" в петък, около 17:30ч., на 84км. от София на магистралата в посока Пловдив На последната снимка се вижда, че аз съм застанал до колата и оглеждаме поръженията с "ShoxXx" - имам натъртвания по десния крак и ръка/рамо, и леко охлузване по главата Трябва да благодаря на Господ, че останах само с уплахата и смачканите ламарини

    #2
    Кофти звучи. Не се виждат снимките обаче. Можеш ли да ги постнеш тук?
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      GTipo написа:
      Кофти звучи. Не се виждат снимките обаче.
      Сега виждат ли се

      Коментар


        #4
        Баси, кво е станало бе Kuku?! К’вото и да е важното е,че сте живи и здрави!!!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          Kuku написа:
          GTipo написа:
          Кофти звучи. Не се виждат снимките обаче.
          Сега виждат ли се
          ЛЕЛЕ МАЛЕ! Да определено! Какво е станало бе човек? Разказвай!И споко! Това е само купчина ламарини! Важното е ти да си жив и здрав за да си вземеш друга!
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            сега като погледнах втори път ми се струва че може да се оправи, не е непоравимо. Вярно бая щети, но двигателя е там, както и по-голямата част от колата.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              Добре е че си жив и здрав... Пали свещ и давай курбан на този ден...
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                Здравей Kuku,Радвам се, че си жив и здрав и е бил малкия дявол!Ще е от полза да споделиш какво е станало, за да си извадим поука от злощастната случка.Маркирам темата като "Важна"

                Коментар


                  #9
                  Много лошо е станало! Ужас! Добре е че няма пострадали хора!Най-лошото е, че човека е отивал с мисълта да се забавлява, а се е случило това... Кажи наистина какво е станало? Предполагам аквапланинг?Вгледай се внимателно! Пътят е сух!
                  FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря на всички за съчувствието Противно на очакванията ви, причината за катастрофата не е нито висока скорост, нито технически проблем, нито влошени атмосферни условия или проблеми с пътната настилка... единствената причина съм АЗ - за 3-4 секунди не гледах в пътя и ето го резултата На тръгване от София си пуснах един диск (не МР3), който малко преди мястото на инцидента свърши и реших да го сменя с МР3, за да искарам без повече смяна на музиките до Хисаря До тук добре, отварям панела, натискам изваждане на диска - НЕ ИЗЛИЗА Стереото е "Pioneer DEH-5600", купуван преди около 4г. и вече има доста служба, сменил е и три коли, поради което само с някои дискове и/или само в определени моменти (когато си пожелае) не изважда целия диск, а само показва 2мм. от него и машинката за изваждане си върти напразно При което, аз се надигам за да видя къде точно е ръбчето на диска и да го издърпам ръчно, както всеки път когато се запъне - посягам един път, посягам втори път, посягам трети път... БААААМММ Надигайки се да видя диска, най-вероятно по инерция, повдигайки цялото си тяло съм мръднал и лявата си ръка в същата посока, което е отклонило колата леко и бавно към аварийната лента, където пък беше спрял камиона на заден план в снимките, в чиято задна част се ударих Ако трябва да съм честен, ситуацията е толкова глупава (толкова ме е яд на мен), че просто ме е срам да го разказвам От една страна е добре, че бях сам, защото ако имаше човек на пътническата седалка до мен, при този удар той нямаше да оживее НО от друга страна, ако имаше човек с мен, то аз нямаше да се загледам и да се занимавам със стереото и нямаше да се стигне до сблъсъка

                    Коментар


                      #11
                      Много нелепа история, ама станалото - станало, колкото и да се ядосваш - това е! Важното е че сте живи и здрави!
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #12
                        Kuku написа:
                        Благодаря на всички за съчувствието Противно на очакванията ви, причината за катастрофата не е нито висока скорост, нито технически проблем, нито влошени атмосферни условия или проблеми с пътната настилка... единствената причина съм АЗ - за 3-4 секунди не гледах в пътя и ето го резултата На тръгване от София си пуснах един диск (не МР3), който малко преди мястото на инцидента свърши и реших да го сменя с МР3, за да искарам без повече смяна на музиките до Хисаря До тук добре, отварям панела, натискам изваждане на диска - НЕ ИЗЛИЗА Стереото е "Pioneer DEH-5600", купуван преди около 4г. и вече има доста служба, сменил е и три коли, поради което само с някои дискове и/или само в определени моменти (когато си пожелае) не изважда целия диск, а само показва 2мм. от него и машинката за изваждане си върти напразно При което, аз се надигам за да видя къде точно е ръбчето на диска и да го издърпам ръчно, както всеки път когато се запъне - посягам един път, посягам втори път, посягам трети път... БААААМММ Надигайки се да видя диска, най-вероятно по инерция, повдигайки цялото си тяло съм мръднал и лявата си ръка в същата посока, което е отклонило колата леко и бавно към аварийната лента, където пък беше спрял камиона на заден план в снимките, в чиято задна част се ударих Ако трябва да съм честен, ситуацията е толкова глупава (толкова ме е яд на мен), че просто ме е срам да го разказвам От една страна е добре, че бях сам, защото ако имаше човек на пътническата седалка до мен, при този удар той нямаше да оживее НО от друга страна, ако имаше човек с мен, то аз нямаше да се загледам и да се занимавам със стереото и нямаше да се стигне до сблъсъка

                        Коментар


                          #13
                          Нищо, аз до голяма степен вече съм го превъзмогнал, само от време на време се будя нощем от натъртванията, но и това ще мине - гледам напред и знам, че всяко зло е за добро

                          Коментар


                            #14
                            Kuku написа:
                            Нищо, аз до голяма степен вече съм го превъзмогнал, само от време на време се будя нощем от натъртванията, но и това ще мине - гледам напред и знам, че всяко зло е за добро
                            Нищо, минало е вече! Хайде една Corolla Xellence ДИ-ФОР-ДИ.... таман са на промоция в момента.Само не казвай, че аз ти давам този акъл, щото съфорумците ша ма скопат!
                            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                            Коментар


                              #15
                              Първо да оправим каското на Фичо, а после смятам да зачакам Нова година, заради големите отстъпки и промените около присъединяването ни към ЕС

                              Коментар

                              Working...
                              X