Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво 1.8 16v на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Браво 1.8 16v на части

    Здравейте колеги продавам Фиат Браво 1.8 16V на части.Цвят: тъмно син металик.Всички части са налични по колата.Автомобила се намира в Гр.Пловдив тел. за връзка с мен 0895922572 / 0886213917 - Тихомир.Частите се пращат по куриер.Email tisho_900@abv.bgНиски цени Очаквам Вашите запитвания Поздрави от менБел. мод.: Коя година е колата? Има значение за климатика, АБС, и някои други неща.

    #2
    Re: Продавам Фиат Браво 1.8 16v на части

    tisho_bravo написа:
    Здравейте колеги продавам Фиат Браво 1.8 16V на части.Цвят: тъмно син металик.Всички части са налични по колата.Автомобила се намира в Гр.Пловдив тел. за връзка с мен 0895922572 / 0886213917 - Тихомир.Частите се пращат по куриер.Email tisho_900@abv.bgНиски цени Очаквам Вашите запитвания Поздрави от менБел. мод.: Коя година е колата? Има значение за климатика, АБС, и някои други неща.
    Колата е 98 год.----Използвай "Редактиране", вместо нов отговор с избутване на темата. Спестявам ти предупреждението, но при следващ подобен случай - ще го получиш.

    Коментар


      #3
      Re: Продавам Фиат Браво 1.8 16v на части

      колега искам да питам за дръжките какви са и дали се продават и лаисната на дясна врата и колко пари

      Коментар


        #4
        Re: Продавам Фиат Браво 1.8 16v на части

        tisho_bravo написа:
        Здравейте колеги продавам Фиат Браво 1.8 16V на части.Цвят: тъмно син металик.Всички части са налични по колата.Автомобила се намира в Гр.Пловдив тел. за връзка с мен 0895922572 / 0886213917 - Тихомир.Частите се пращат по куриер.Email tisho_900@abv.bgНиски цени Очаквам Вашите запитвания Поздрави от менБел. мод.: Коя година е колата? Има значение за климатика, АБС, и някои други неща.
        Ето и малко снимки на колата: http://tisho1bravo.snimka.bg/automob...t-bravo.741788

        Коментар

        Working...
        X