Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с профила ми.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с профила ми.

    Днес като си обновявах профила и искам да си сменя аватара ми, ми даде някаква грешка и в момента нямам аватарче.Warning: Unable to create ’./images/avatars/214521281245297cc43a992.jpg’: Permission denied in /srv/www/www.fiat-bg.org/forum/includes/usercp_avatar.php on line 241Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /srv/www/www.fiat-bg.org/forum/includes/usercp_avatar.php:241) in /srv/www/www.fiat-bg.org/forum/includes/page_header.php on line 567Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /srv/www/www.fiat-bg.org/forum/includes/usercp_avatar.php:241) in /srv/www/www.fiat-bg.org/forum/includes/page_header.php on line 569Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /srv/www/www.fiat-bg.org/forum/includes/usercp_avatar.php:241) in /srv/www/www.fiat-bg.org/forum/includes/page_header.php on line 570.Това беше съобщението което ми изкара!
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    В този ред на мисли мога ли да попитам защо няма опцията за качване на снимки след натискане на бутон "отговор" Не мога да кача нито една снимка, а може и аз да не довиждам нещо за това моля за помощ!
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Porsche 944 S2
    http://www.valmcrae.snimka.bg/
    http://vbox7.com/user:val_mcrae
    http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

    Коментар


      #3
      val_mcrae написа:
      В този ред на мисли мога ли да попитам защо няма опцията за качване на снимки след натискане на бутон "отговор" Не мога да кача нито една снимка, а може и аз да не довиждам нещо за това моля за помощ!
      В прозореца за отговор има опцията Add attachment, точно над бутона "Прати" за целта е нужно да избереш картинка от бутона Browse също малко по-нагоре.
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Re: Проблем с профила ми.

        BO написа:
        Днес като си обновявах профила и искам да си сменя аватара ми, ми даде някаква грешка и в момента нямам аватарче.Warning: Unable to create ’./images/avatars/214521281245297cc43a992.jpg’: Permission denied in /srv/www/www.fiat-bg.org/forum/includes/usercp_avatar.php on line 241Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /srv/www/www.fiat-bg.org/forum/includes/usercp_avatar.php:241) in /srv/www/www.fiat-bg.org/forum/includes/page_header.php on line 567Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /srv/www/www.fiat-bg.org/forum/includes/usercp_avatar.php:241) in /srv/www/www.fiat-bg.org/forum/includes/page_header.php on line 569Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /srv/www/www.fiat-bg.org/forum/includes/usercp_avatar.php:241) in /srv/www/www.fiat-bg.org/forum/includes/page_header.php on line 570.Това беше съобщението което ми изкара!
        В момента имаш аватар. Означава ли това, че си се справил с проблема.
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Както знаете в Събота преместихме форума на нов сървър. При копирането на папката на форума бяха зададени другия права за достъп до файловете и това обърка възможността за качване на аватари и снимки. Проблемите са отстранени. Моля за бъдещи такива и/или други нередности да уведомите своевременно някой от администраторите.
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар

          Working...
          X