Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Части за фиат крома.ЦЕНИТЕ ПАДАТ МНОГО СПЕШНО.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Части за фиат крома.ЦЕНИТЕ ПАДАТ МНОГО СПЕШНО.

    Скорости 5-степинни 120лв. Хидравлика 80лв. полуоскки 30лв и други за модел 2000ие 90година маиче беше 115конски сили. мотор и купе заедно с регистрацията са продадени.0888519113 Чавдар.

    #2
    Имаш ли сервото за спирачките?
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Копчета за ел.стъкла(ако има изобщо)радиатор,динамо?
      Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
      Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
      Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

      Коментар


        #4
        За копчета не съм сигорен имам цялата инсталация имам и алтернатор за сервото ще проверя .

        Коментар


          #5
          Кажи цена за алтернатора
          Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

          Коментар


            #6
            На мене ми трябва динамо но от дизелова кола,а за копчетата провери и ми кажи ако имаш да ги вземам
            Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
            Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
            Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

            Коментар


              #7
              50лв добре ли е за алтернатора.

              Коментар


                #8
                А копчетата
                Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
                Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
                Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

                Коментар


                  #9
                  Серво-40лв Копчетата със дръжките + алтернатора 50лв.

                  Коментар


                    #10
                    Aма Чаво на мене ми трябват само копчетата-алтернатора е от бензинова а на мене ми трябва от дизелова-кажи копчетата колко им искаш и да стискаме ръце-ама да бачкат,че аз имам в колата всичките ама 3 не бачкат
                    Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
                    Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
                    Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

                    Коментар


                      #11
                      Значи ако нямаш нищо на против в неделя преди обед се виждаме гледаш харесваш или не преценяваш ако искаш пробваш и така 20лв кажи добре ли ще ти е за да си платя поне бензина на колата и да пия едно кафе от теб.И все пак предполагам че и друга ще има което би ти свършило работа.

                      Коментар


                        #12
                        В събота и неделя ще ходим до Яново на гръцката граница и няма да съм в пазарджик,но ми запази копчетата-ще се разберем допълнително-ама за 20лв според мене само за бензин няма да ти стигнат колега и какво печелиш ти в случая-незнам дали прочете,но аз съм от Пазарджик а не от София?
                        Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
                        Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
                        Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

                        Коментар


                          #13
                          НОВИ ЦЕНИ!!!!!!!!

                          Табло-5лв .Кори за вратите 5лв 4броя-сиви.Алтернатор -20лв.Скороти 5степенни50лв.Парно-Моторче и радиатор-30лв.Хидравлика 30лв.Стойка за педалите и 3те педала на нея 5лв.Филтърна кутия и филтъра към нея10лв.Смукателни колектори за инжекцона-10лв.Перка за воден радиатор10лв.Лостова система за скоросния лост със него и новитампони 10лв.Кора забагажник стандартна със щора и една правена дървена с дупки за елипси10лв.Стъкла за 4те врати зелени-10лв всичките.Инсталация цяла 30лв.Резервуар бензинов 20 лв-За него мога да вметна че е чисто нов щото ми го купиха застраховатилите за 280лв-ако на някои му върши работа за щета аз го давам със 260лв надоло :D .ако якой иска всичко за 150лв е негово .0888519113-ЧАВДАР.

                          Коментар


                            #14
                            Къде са - искам всмукателния колектор, инсталацията. Може кората отзад - ако е същата като на модела след 91-ва.

                            Коментар

                            Working...
                            X