Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

железни джанти+гуми 14' 4х98мм

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    железни джанти+гуми 14' 4х98мм

    продавам 2 метални джанти за 40лв.от фиат или джантите със зимни гуми купени януари 2012г общо за 140лв. Останаха ми излишни джантите и ги предлагам и с гумите за да не ги свалям ако някой си търси и гуми, но може и само джантите. здрави, прави аз си ги карам до сега без грижи, но си слагам летните. В София и Стара Загора мога да ги доставя лично.-джанти: 14’’ 4х98мм междуболтово, на тях пише: (5,1/2J х14Н2 ЕТ37) нямат ръжди, кривини и всякакви такива. Знам че стават за фиат, алфа, ланчия поне.-гуми: "ТРАЯЛ" 175/65/14’’ двупосочни. Купих ги по 82лв едната. Прави са и на 1 сезон дефакто.за въпроси пишете на лично или както намерите за добре (имам и тел. и скайп)имам проблем с качването на снимки за момента, някой иска ще му пратя или ще кача после
    mail: v.i.petkov@mail.bg
    0888 445 776

    #2
    снимки

    снимки
    Прикачени файлове
    mail: v.i.petkov@mail.bg
    0888 445 776

    Коментар


      #3
      продавам още 4 същите джанти, може и с гуми. Стават общо 6. Причината е че искам да си купувам алуминиеви до няколко дни. Пращам снимки по скайп, могат и да се видят на живо.
      mail: v.i.petkov@mail.bg
      0888 445 776

      Коментар


        #4
        за снимки

        понеже немога да кача снимки (за което се извинявам, но ми забива), давам линк за обявата която съм пуснал и в "продавалник", там съм качил малко снимки за обща представаhttp://prodavalnik.com/metalni-dzhan...fiat-i19582193
        mail: v.i.petkov@mail.bg
        0888 445 776

        Коментар


          #5
          налични са още
          mail: v.i.petkov@mail.bg
          0888 445 776

          Коментар


            #6
            up
            mail: v.i.petkov@mail.bg
            0888 445 776

            Коментар


              #7
              качих още снимки в продавалника, някой ако иска мога и да му ги пратя по мейл или друго
              mail: v.i.petkov@mail.bg
              0888 445 776

              Коментар


                #8
                още са 6 броя
                mail: v.i.petkov@mail.bg
                0888 445 776

                Коментар


                  #9
                  Re: железни джанти+гуми 14’ 4х98мм

                  vlado90 написа:
                  продавам 2 метални джанти за 40лв.от фиат или джантите със зимни гуми купени януари 2012г общо за 140лв. Останаха ми излишни джантите и ги предлагам и с гумите за да не ги свалям ако някой си търси и гуми, но може и само джантите. здрави, прави аз си ги карам до сега без грижи, но си слагам летните. В София и Стара Загора мога да ги доставя лично.-джанти: 14’’ 4х98мм междуболтово; 5,1/2J х14Н2 ЕТ37 нямат ръжди, кривини и всякакви такива. Знам че стават за фиат, алфа, ланчия поне.-гуми: "ТРАЯЛ" 175/65/14’’ двупосочни. Купих ги по 82лв едната. Прави са и на 1 сезон дефакто.за въпроси пишете на лично или както намерите за добре (имам и тел. и скайп)имам проблем с качването на снимки за момента, някой ако иска ще му пратя
                  ТОВА ^^^ Е ОСТАНАЛОТО ОТ ВСИЧКИ ДЖАНТИ. Някой ако желае съм насреща
                  mail: v.i.petkov@mail.bg
                  0888 445 776

                  Коментар

                  Working...
                  X