Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам обемни стикери Abarth 7 броя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам обемни стикери Abarth 7 броя

    Здравейте колеги. Бях си поръчал малко обемни стикери Abarth в една рекламна агенция. Днес ги взех и използвах тези които ми бяха нужни, тъй като имаше минимален брой за поръчка. Останаха ми 3 броя големи (около 5-6 см) и 4 средни (около 4-5 см). Ако на някой му трябват такива стикери, останалите ги продавам, защото няма да ми влязат в употреба. Големите са по 5 лв бройката, а средните - по 4 лева. Толкова съм ги платил, толкова ги и продавам (ако някой мисли, че ще правя състояние от 7 стикера ). Външният им вид е като на картинката, гланц са, с някаква смола отгоре за устойчивост. Ако някой има желание - от Варна съм, телефонът ми е 0886 408049 - Никола. Поздрави.
    Прикачени файлове
    Fiat Stilo 1,9 JTD, ~ 150 hp, 2004 - чиста любов.

    #2
    Направи една реална снимка и ако ми харесат ги купувам всичките Поздрави
    Fiat Bravo 1.6 16 103hp

    Коментар


      #3
      Ще ги снимам и ще ти ги покажа тази вечер.
      Fiat Stilo 1,9 JTD, ~ 150 hp, 2004 - чиста любов.

      Коментар


        #4
        За вътрешно или външно лепене са !?
        Fiat Tipo
        Corsa b комби !

        Коментар


          #5
          колега а ще споделиш ли колко е била минималната бройка (за поръчка)
          Шофирай разумно, на пътя не си сам.
          Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
          Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
          Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

          Коментар


            #6
            Здравейте. Стикерите стават и за външно и за вътрешво лепене. Минимално ми искаха А3 фомат. В зависимост от размера на стикерите зависи и броя им.
            Прикачени файлове
            Fiat Stilo 1,9 JTD, ~ 150 hp, 2004 - чиста любов.

            Коментар


              #7
              nikolamilchev написа:
              Здравейте. Стикерите стават и за външно и за вътрешво лепене. Минимално ми искаха А3 фомат. В зависимост от размера на стикерите зависи и броя им.
              Колега, имам интерес към 2 броя средни стикера, ако си съгласен да ми ги пуснеш по Еконт, обаче.Понеже не ми се плаща 5 лева за доставка на 100 гр., ти предлагам, да ми ги пуснеш като пощенска пратка (тя излизаше някъде 2 лева, ако не се лъжа), но се плаща при пускането и, заради това ти предлагам ако си съгласен ти да я поемеш и си пишеш наложен 10 лева.Ако си навит, така ми пиши да ти напиша имената си, номер на телефон и офиса в който трябва да се доставят.Поздрави, Цанко !!!!!
              TUNER UNER

              Коментар


                #8
                Uner, за мен няма проблем по този начин да ти ги пусна. И аз не бих искал да платя 5 лева доставка за 8 лева стикери
                Fiat Stilo 1,9 JTD, ~ 150 hp, 2004 - чиста любов.

                Коментар

                Working...
                X