Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам мотор 2000 20в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам мотор 2000 20в

    мотора е от фиат мареа 147 коняимам всичко по него все още е цял.имаше проблем с премигване на лампата на маслото като позагрее не разбрах точно от каде от лагери сигменти или помпаможе да се вземе и цял.със полуоските компа скорости.цени ще напиша но по натам ако има интерес,ще са народни а и приемам и вашите предложенияпопринцип главата е ревизирана с нови повдигачи е и е обслужена ремаци ролки шайби. сравнително скоро и лагерите са сменяни,но не знам в момента какво им е състоянието...общо взето проблема с лампaта е или от помпата която беше замерена и показваше 2 бара (значи може и да не е тя) може и сигментикарана е с 10в40 GM последното масло преди това със селениа голд.пишете тука или на 0887 332 980 ники
    Прикачени файлове

    #2

    Коментар


      #3
      и другата седмица ще остане цял евентуално другата събота ще го разглобявам

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          [color=red:cf02cb41e4][i:cf02cb41e4]10. Забранено е

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                нагоре ?

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    понеже няма интерес за цял,моторът ще се дава на части имам всичко по него.на кой каквото му трябва нека пише на лс.ще се постарая в събота да взема мотора от сервиза където е в момента и да направя снимки а и да го почвам да го разкоствам

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        мотора вече е у мен и е разглобен почти целия...бобини инжекцион ролки всмукателния колектор ....все още имам всичко по него утре ще сваля и главата и ще ддобавя снимки...цени по договаряне.оферти тук и на лс или 0887332980 -ники

                        Коментар


                          #13
                          дебитомер бубини изпускателен колектор полуоските всичко налично цени по договаряне

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15

                              Коментар

                              Working...
                              X