Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бензиностанция ЕКО Петролиум - местоположение!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бензиностанция ЕКО Петролиум - местоположение!

    Колеги ще можете ли да ми обясните с две думи каде по точно на бул.България се намира бензиностанция ЕКО.За да знам от каде да мина и да дойда този път и аз на срещата.ЕТО ТУК:Въпреки че сме я пускали тая карта 100 пъти...
    Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
    Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
    VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
    VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

    #2
    Re: Бензиностанция ЕКО???

    FiFo написа:
    Колеги ще можете ли да ми обясните с две думи каде по точно на бул.България се намира бензиностанция ЕКО.За да знам от каде да мина и да дойда този път и аз на срещата.
    Като идваш посока от Бояна, след Димитър Несторов, точно преди моста, там има някакъв техникум по текстил май беше - до него е. Или ако идваш от центъра, правиш обратен завой на първия светофар - винаги съм се чудил дали не е забранен? Съответно ако идваш от пазара на Иван Вазов завиваш надясно, а ако идваш от Красна Поляна и съотвентите квартали от тази посока, минаваш Медицинска Академия и инфекциозна болница, и завиваш наляво. И едно пояснение - Еко-Петролиум е, синя, да не се бърка с ЕКО - тия гръцките червените.

    Коментар


      #3
      Мерси много знам я тази бензиностанция но незнаех че тя е Еко-Петролиум.
      Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
      Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
      VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
      VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

      Коментар


        #4
        Този път ме бройте и мене за срещата
        FIAT TIPO 1,6

        Коментар


          #5
          И аз ще съм там
          Alles in Ordnung

          Коментар


            #6
            И аз ще съм там 100%
            SKODA 105L '78
            PUNTO 1.2 MPI ELX '94
            FIAT 126p '89
            TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
            GRANDE PUNTO 1.2 '06

            Коментар


              #7
              Аха, аха Който избяга преди да дойде сервитьорката - така е - останалите получиха Yellow_Flash_Colorz_PDT_28
              Alles in Ordnung

              Коментар


                #8
                Zaphod написа:
                Аха, аха Който избяга преди да дойде сервитьорката - така е - останалите получиха Yellow_Flash_Colorz_PDT_28
                ще дойда специално за да черпиш

                Коментар


                  #9
                  Aaaaa, каквото било - било)))))))))))Но хайде, за вас с МариоБГ можем да направим изключение
                  Alles in Ordnung

                  Коментар


                    #10
                    Срамота, загубих се в София търсейки тази вечер Еко-то . По-точно си мислех че имам представа каде е, ама се бъркал и после на сляпо не я открих. Зле съм с имената на улици Имах най-доброто желание да дойда, следващия път ще гледам да знам каде отивам То пък май ще е на друго място, дано е по лесно за откриване от моята скромна личност
                    FIAT Bravo 1.6 16V '97

                    Коментар

                    Working...
                    X