Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: Джанти ПУНТО 1,кабели Браво, комп.Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам: Джанти ПУНТО 1,кабели Браво, комп.Браво

    Здравейте колеги, продавам Следните неща. Джанти оригинални от Пунто 1, боядисани черни професионално, 14-ки, никога криви, удряни или с каквито и да е забележки,невероятно седят на всяко пунто, браво и марея. На двете нямат гуми,другите две са с читави зимни гуми. Продавам и кабели за свещи за Браво 1.6, купувани за 145лв. от Мерцедес-Фиат. Зареди гибелта на колата ми(челен удар) успях да ги сваля и мисля че ще влязат в употреба на някой, Минати са точно 270км. с тях, свещите също бяха нови по 12лв. бройката но нямах ключ да си ги взема. Остана ми и компютъра от 1.6 16v. който ще бъде подарък ако някой вземе нещо.Джантите са в Пловдив, но могат да бъдат докарани в София или някъде около Пловдив и София, кабелите и Компютъра са в кутията им и са ми в багажника, с две думи в София. Давам гаранция за всяко нещо че е изрядно.Цена на Джантите:180лв. (само боядисването беше 110лв.) Кабели:45лв. - на практика нови. Кмопютър за браво 1.6 - 25лв. - 200лв. Всичко Може бартер за нещо, стига да ми грабне окото, няма значение какво, не съм на зор за пари така че ако някой има нещо излишно като мен, може да предложи. Ще се радвам на някое впечатляващо Сд, часовник,конзола,ДВД,Телевизор,Инструменти дори,телефон,плейер,Стапало,басс, готов съм да доплатя ако се наложи ако двете страни имаме интерес към някой неща.Контакти: 0896069555/0886069555 - Кико, skype:kiko_bistrev8338 e-mail:kiko_bistrev@yahoo.com
    Прикачени файлове
    Не е важно каква кола караш,по важно е да те кефи !!!

    #2
    бартер.
    Не е важно каква кола караш,по важно е да те кефи !!!

    Коментар

    Working...
    X