Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Една грешка ме мъчи редовно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Една грешка ме мъчи редовно

    Доста често в последните няколко дни при нацъкване на "Всички непрочетени теми" виждам следното неприветливо съобщение:
    Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 35 bytes) in /srv/www/www.fiat-bg.org/forum/search.php on line 649
    Понякога се оправя с няколко рефреша, друг път - не. С две думи - кофти.
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    #2
    На мен пък, от доста време, не ми работи функцията да влизам автоматино с всяко посещение

    Коментар


      #3
      Kuku написа:
      На мен пък, от доста време, не ми работи функцията да влизам автоматино с всяко посещение
      Дай на интернет браузъра си Delete Cookies и ще се оправи!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        компютри, какво да се прави

        Срещат се и други грешки от сървъра:Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 40 bytes) in /srv/www/www.fiat-bg.org/forum/db/mysql4.php on line 214...Това се случва при кликване на "Вижте всички актуални теми"...Определено е топло във форума, че вече сървъра на MySQL-а не може да обслужва всички заявки ! Това от една страна говори за повишен интерес .. след някой и друг рефреш всичко се оправя, така че, не е болка за умиране
        FIAT Marea ELX 1.6/16 V '98

        Коментар


          #5
          Vladim написа:
          Kuku написа:
          На мен пък, от доста време, не ми работи функцията да влизам автоматино с всяко посещение
          Дай на интернет браузъра си Delete Cookies и ще се оправи!
          Не става, защото после трябва да си оправям входовете на всички форуми и чудесии...

          Коментар


            #6
            Kuku написа:
            Vladim написа:
            Kuku написа:
            На мен пък, от доста време, не ми работи функцията да влизам автоматино с всяко посещение
            Дай на интернет браузъра си Delete Cookies и ще се оправи!
            Не става, защото после трябва да си оправям входовете на всички форуми и чудесии...
            Сложи Mozilla - при него бисквитките не пречат на автоматичното логване и няма да ти се налага да триеш нищо. Но все пак от време на време профилактиката им по триенето не пречи.
            Punto SX 1.1 55

            Коментар


              #7
              Абе не е от бисквитка това ще знаете, защото паметта е свършила, но не на моя комп, а "...in srv/www/www.fiat-bg.org..." Намекът е към админите и хостинга. Ако може да се направи нещо - добре, ако не - ще си помпя F5
              Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
              Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

              Коментар


                #8
                Ами днеска гледахме логовете по сървъра за тия грешки и пипнахме едно параметърче... дано да се е оправило.Като една от възможните причини е и хакерски атаки, искрено се надявам да не е тя...
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                http://forum.fiat-bg.org

                Коментар


                  #9
                  zgabrovski написа:
                  Ами днеска гледахме логовете по сървъра за тия грешки и пипнахме едно параметърче... дано да се е оправило.Като една от възможните причини е и хакерски атаки, искрено се надявам да не е тя...
                  Хе хе, хакерски атаки... Има един файл дето се казва php.ini. Увеличете паметта за php-то и проблема ще се реши.Поздрави.
                  Analog Man...

                  Коментар


                    #10
                    Точно това направихме...
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #11
                      p_kolev написа:
                      zgabrovski написа:
                      Като една от възможните причини е и хакерски атаки, искрено се надявам да не е тя...
                      Хе хе, хакерски атаки... Поздрави.
                      Хе хе,аз знам кой може да е :D

                      Коментар


                        #12
                        ..и ние знаем... може да е от един друг форум...8 МБ за обслужването на една заявка си е доста.. както и да го гледаме...
                        FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                        Коментар


                          #13
                          В ремонт е. http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic_4113_0.html
                          Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                          Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                          Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                          Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                          Търси се..

                          Коментар


                            #14
                            fiat_love написа:
                            perlsite написа:
                            ..и ние знаем... може да е от един друг форум...8 МБ за обслужването на една заявка си е доста.. както и да го гледаме...
                            Другия форум нещо RIP
                            Не създавай раздори

                            Коментар


                              #15
                              beer написа:
                              p_kolev написа:
                              zgabrovski написа:
                              Като една от възможните причини е и хакерски атаки, искрено се надявам да не е тя...
                              Хе хе, хакерски атаки... Поздрави.
                              Хе хе,аз знам кой може да е :D
                              Стига глупости. Не търсете извънземни. Това си е чиста проба недостиг на памет, заради малкото рам отделена за пхп-то. Никакви хакерски атаки, никакви извънземни няма във форума. Просто при по-големи заявки (например заявка за всички мнения) на пхп-то не му стига рама и то си плаче. Увеличете рама на 64 или 128 и готово.
                              Analog Man...

                              Коментар

                              Working...
                              X