Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гуми Пирели

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гуми Пирели

    Колеги може ли някой да сподели мнение за тези гуми: http://www.pirelli.co.uk/en_GB/tyres...productid=4465

    #2
    според тестовате на ADAC - гумата е перфектнаа на тях може да им се вярваhttp://www.adac.de/Tests/Reifentests...първите два размера за идеални за Браво/Брава
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Aber , Ganz naturlich! хехе т’ва е на немски цялото! УЖАС много ми е труден!
      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

      Коментар


        #4
        rustson написа:
        Aber , Ganz naturlich! хехе т’ва е на немски цялото! УЖАС много ми е труден!
        стига бе!

        Коментар


          #5
          за парите на които ги продават в Бг има и по-хубави !Ако са ти изгодни ги взимай не се замисляй,гумите са страхотни
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            Аз имам много добри впечатления от точно този профил, на Унироял обаче.То вярно че една гума не е само профила на протектора, но мисля че това Пирели не е лош избор.
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар


              #7
              Тези гуми са втора употреба,днес ми ги показаха.Дълбочина на протектора 8 мм.,175/65/14,произведени (3804),искат им 45 лв.на брой и са две.Все още се чудя дали да ги взема.Първо ще видя и на други места какво има,пък тогава ще решавам.А вие какво мислите,след тaзи нова информация?

              Коментар


                #8
                Преди 1-2 години тези Пирелита бяха станали най-добрата зимна гума и то в Германия...лично рали звездата Валтер Рьол ги тестваше и си даваше мнението....така че ако са хубави ги взимай
                forza forever

                Коментар


                  #9
                  Освен дълбочината на грайфера, виж дали не се е втърдил прекомерно.Ако е така, гумата ще си е загубила голяма част от качествата си, независимо от това че има голям протектор.Получава се като се кара и лятото, на топла настилка.Лошото е че тия проверки са субективни. Ако имаш една нова до нея е по-друго.Сега, знам че "с пари всеки може", но бих те посъветвал да си сложиш нова гума за зимата Лятото е едно, но зимата от твоите гуми в едим момент може да зависи не само твоето, но и времето на още много хора.За живота пък да не говорим.Лично мнение - никога зимни гуми втора уптреба. Освен ако не им знам достоверната история
                  I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                  Коментар

                  Working...
                  X