Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свещи-Какви да избера?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свещи-Какви да избера?!?

    Свещи-Какви да избера?!?Колеги дайте съвет какви свещи да сложа на фиатката. Определено се налага смяна, днес свалих едната и до там спрях. това ми беше достатъчно. свещта беше катранено черна.Предполагам това оказва влияние на разхода който ми дава- към 12 ще та е някаде.Та колеги дайте съвет какви да взема.

    #2
    Здравей !Аз съм с Марели (16 лв/комплект) и съм доволен.Преди това карах с БОШ - явно пазара е наводнен с ментета, за 1300 км ги смених 2 пъти (след 1000, и след това след още 300) (Така, че се пази ... Стига да не са фалшиви - ще си добреПоздрави
    Fiat Tipo 1.6 AGT

    Коментар


      #3
      И аз за свещи ...

      .. Извинете ме за неграмотността, обаче, моля, кажете как да ги отвия тия свещи - какъв размер на ключето. Искам и аз да си ги проверя, какви свещи ми трябват като размер? За марката - ще видим според цената .....
      Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

      Коментар


        #4
        Re: Свещи

        Mitko написа:
        Аз в момента карам с BERU и съм доволен. Интересува ме на колко км са ти сегашните свещи. Черния цвят на карбон не говори толкова за стара свещ колкото за богата смес и лошо изгаряне. Съответно и огромен разход.
        няма представа на какви километри са свещите защото я купих преди 2 месеца, ама предполагам оказват влияние на големия разход който ми дава.май се насочвам към марели, информация някаква от каде да взема и какъв модел евентуално?

        Коментар


          #5
          NGK и Brisk LGS premium. Това са свещите за мен.
          Tipo DGT, 1.6 DOHC

          Коментар


            #6
            Re: Mareli

            Mitko написа:
            Погледни в магазина на Цар Симеон или в Александър Ауто. Ако и нови свещи направиш черни се замисли сериозно за диагностика.
            Диагностика направих във Вантотрейд. Казаха че е ОК

            Коментар


              #7
              bebop написа:
              NGK и Brisk LGS premium. Това са свещите за мен.
              А има ли Бриск в Бг? И на какви цени са?
              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

              Коментар


                #8
                vesko написа:
                bebop написа:
                NGK и Brisk LGS premium. Това са свещите за мен.
                А има ли Бриск в Бг? И на какви цени са?
                Има, вносителя им беше някъде около Красно Село, ама нямам в момента подробноститеЗа цени - аз си взех миналата година за ладата на съвсем прилични цени, някакви за ватомобили на АГУ, 2-3 лв. бройкатаиначе Фиата го карам с Шампион, които има голяма вероятност да не са менте, за 40000 км пробег май бяха или повече, вече съм им минал 15000, подсещате ме да ги проверя на какво дередже са... Но с други не съм пробвал за да знам има ли разлика

                Коментар


                  #9
                  vesko написа:
                  bebop написа:
                  NGK и Brisk LGS premium. Това са свещите за мен.
                  А има ли Бриск в Бг? И на какви цени са?
                  Има, има. Май генералния им вносител е в Гоброво. Сега нямам телефона. Мисля че праща с куриер без проблеми. Във Варна имаше 2 представителя, но и двата май закриват врати. Комплект 4 бр ЛГС струват с транспорта около 50 лв.
                  Tipo DGT, 1.6 DOHC

                  Коментар


                    #10
                    Взех от ВантоТрейд Champion. Ще видим колко ще изкарат, може и да не съм взел ментета

                    Коментар

                    Working...
                    X