Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Dedra 1.8 16v VVT купе за части

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Dedra 1.8 16v VVT купе за части

    Продавам Dedra 1.8 16 v VVT купе за частиКолата е все още в движение но до няколко дни ще я бракувам в КАТ Много го задълбах с данъка не съм го плащал от както я купих а вече за преглед без бележка за данък искат много пара Колата е в добро състояние не съм имал никакви проблеми с мотора,салона е много запазен, ремонтирал съм динамото и стартера,няма ръжди по купето,сменени предни амортисьори газови преди 10000 км. преди 3 месеца смених радиатора с чисто нов , сменен термостат, ел.пакета е ок всичко работиПреди 30000 км съм сменил съединителя с нов мисля делфи беше, сменени накладки миналата годинаИма и минуси гърнетата не стават кърпени са ,гумите не стават вече, 2 от ал.джантите са изправяни,климатика пропуска фреон от гайката на радиатора иначе компресора работи ползвал съм го преди да загуби фреона ,предните дискове са поизтрити, предните носачи са с заливани шарнири но тампоните са окАко искате можете да се консултирате с колегата от форума AlexHF той е извършил 80% от ремонтите по колата Ако някой я иска цялата 1200 лв.Моите телефони ***Модерирано***

    #2
    [color=red:b13876f462][i:b13876f462]10. Забранено е

    Коментар


      #3
      Продавам частите с -40% от цените в авто моргите

      Коментар


        #4
        До няколко дни ще почна да я разглобявам все още е цялаНова цена 900 лв. Намира се в Перник

        Коментар


          #5
          Ето и снимките, малко със закъснение
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            Последна цена за цялата 800 лева

            Коментар


              #7
              700 лева без коментар

              Коментар


                #8
                Днес започна разглобяването с изключение на главата и джантите всичко е налично 4 бр бобини хитачи за 80 лв Стартер отремонтиран 60 лвДинамо отремонтирано 60 лвСалона е алкантара предни и задни седалки 180 лвРадиатор нов на 2 месеца 80 лвЗадни главини на 15000 км 30 лвВрати окомплектовани със всичко ел стъкла ел огледала 70 лв. бр.Компресор за климатик 40 лвВсичко налично

                Коментар


                  #9
                  Запазена до четвъртък

                  Коментар


                    #10
                    ПродаденаМоля обявата да бъде изтрита

                    Коментар

                    Working...
                    X