Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво на части - София-Пловдив - Почти без пари!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво на части - София-Пловдив - Почти без пари!

    Колеги здравейте, блъснаха ме челно преди 2-3 дни, и мисля да бракувам колата.С нови зимни гуми на точно 378км Семпрерит 14’, направо с джантите. Ако някой иска нещо да взме, на драго ръце и на момент може да се спазарим за удобни за Вас цени, да не кажа подаръци. Сменил съм абсолютно цялата предница, с 4 нови амортесиора МОНРО в гаранция, цялата спирачна система, отделно НОВА бензинова помпа, отделно нещо много дефектно на нашите колици - Датчика на коляновия вал който е от италия и е на 500км. Отделно нови кабели и свещи, филтри, съединителя и скоростната кутия са по на 1000км. Колата беше страшно поддържана и наливани страшно много пари за нея, всичко както си требва без пестене на пари. Ако на някой му трябва нещо - звънкайте не мислете за парите, в петък идват да я вдигат за скраб, ако мога да помогна на някой с радост ще го направя. Цвят тъмни син металик. Вс. работи. - Предлагам цялта кола за 450лв - нов съединител, ходова част, и мн други.-Бензиновата е давам за 50лв. Взех я за 270 Евро, -Датчика също за 50лв, той струваше 120 евро.-Стоповете по 20лв. може двата 35 - здрави и работещи-Амортесиорите по 20лв. само че демонтажа от ваша страна.- Гуми с джантите НОВИ, СЕМПЕРИТ 14" - 100лв. за двете купувани за 127лв. бройката.- Вс. останало питайте - стартер - нов, динамо - ново.КОНТАКТИ: 0896069555/0886069555, СКАЙП:kiko_bistrev8338, e-mail:kiko_bistrev@yahoo.com[/url]
    Прикачени файлове
    Не е важно каква кола караш,по важно е да те кефи !!!

    #2
    Гумите заминаха.Всичко друго в наличност
    Не е важно каква кола караш,по важно е да те кефи !!!

    Коментар

    Working...
    X