Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майстори, Ремонти, Полезни съвети, Взаимопомощ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Майстори, Ремонти, Полезни съвети, Взаимопомощ

    Колеги, създавам тази тема с цел тука да коментираме разни ремонти, тяхното отстраняване и сервизите в които това е станало.Надявам се да е полезно за всички.
    lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
    ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
    Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

    #2
    търся скоростна кутия за fiat 127ако някои знаи нещо по този вапросда пише плс

    Коментар


      #3
      Помощ за Бертоне

      Здравейте! Може ли някой да ми помогне, търся гумено уплътнение за преден стъкло на фиат бертоне x 1/9. В момента има старо, което е изгоряло от слънцето и поизгнило и майсторите ми предложиха да сложат силикон между стъклото и металната лайсна, но с оглед на това, че искам да го направя красиво този вариант ми е доста неприемлив.... Благодаря предварително!

      Коментар


        #4
        привет, подобно уплътнение може да се намери по каталозите на пирели. чака се около година и ако имаш късмет може и да дойде. друг вариант е e-bay. там има доста чаркове за ретро колите. аз лично бях говорил с "кобра" и от там ми казаха, че може цялото стъкло, заедно с уплътнението да ми предложът, но така и не отидох отново. разгледай по темите, някъде има линк към един холандски он-лайн магазин. там има почти всичко.
        lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
        ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
        Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

        Коментар


          #5
          abarth

          kolegi zdraveite!!!!interesuva me nqkoi dali ima predstava ot kade moga da si zakupq skorosti za 132-ka i razpredelitelni valove 4e ediniq e skasan.blagodarq vi prevaritelnoКИРИЛИЦА
          fiat abarth edna sbadnata me4ta!!!!!

          Коментар


            #6
            Fiat 127

            Интересува ме някой, ако знае Сервиз във Варна, който се занимава с ретро автомобилиЩото ми писна да обикалям.....Една семеринга не мога да сложа.

            Коментар


              #7
              Така.... наскоро си взех Фиат Панда (квадратната) 2000ната година и молч ви искам да знам кои типове двигатели стават за неч или да ми кайете как сам да разбера благодарч ви предварително

              Коментар


                #8
                Re: Fiat 127

                MaDJacK написа:
                Интересува ме някой, ако знае Сервиз във Варна, който се занимава с ретро автомобилиЩото ми писна да обикалям.....Една семеринга не мога да сложа.
                какво те интересува, че и ретро сервиз търсиш.

                Коментар


                  #9
                  MaDJacK написа:
                  търся скоростна кутия за fiat 127ако някои знаи нещо по този вапросда пише плс
                  127 не е ли като уното?

                  Коментар

                  Working...
                  X