Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги, възмутен съм!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги, възмутен съм!!!

    здравейте фенове...,само преди седмица си сложих чисто нови чистачки на фиятката и преди час ми свиха пред работата едната чистачка...шофьорската..по дългата чистачка...Направо си надрах стъклото...изобщо не съм забелязъл, че липсва...едва като тръгнах в дъжда ми направи впечетление...Бива ли такива работи...Няма кой освен фиятаджия да я е взел...барем да беше взел и двете...направо съм възмутен от поведението на колеги фиятаджии....Едва ли е човек от форума, но...излиза така, че и чистачките трябва да си свалям всеки път... Поздрав!
    Punto 1.2, ELX MPI

    #2
    може и да не е фиатаджия колега просто в тоя дъжд на който каквото му попадне под ръка
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      ами мисля че е фятаджия защото този модел чистачки стават само за фият...дано да греша
      Punto 1.2, ELX MPI

      Коментар


        #4
        Дамммм......!Кофти ситуация!Не мога да повярвам,че има хора които са склонни да се изложат на риска някой да ги лепне заради една чистачка!Жива излагация е това за 10 лв, да станеш за смях???/Не го разбирам!

        Коментар


          #5
          Еееее то бива селяния ама чак пък толкова.... Сигурно защото никаде не се продава по една чистачка за Punto, за да смениш 2те трябва да си купиш 2 комплекта ама на крадеца явно му се е видяло доста нерационално да си ги купува като може да ги крадне ....

          Коментар


            #6
            blue_g написа:
            ами мисля че е фятаджия защото този модел чистачки стават само за фият...дано да греша
            някой наркоман ще еи ще я шитне за 5 лева на Симеон
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              И аз миналата година имах подобни преживелици, ама още бях с куците чистачки и въпросния мизерник само ги бяше откачил от рамената и ги водял че не са добри и ги оставил.Ама побеснях само при мисълта че някой е барал там.Ех, ако го бях видял...
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #8
                На мен пък онзи ден ми откраднали капачката на газта... Тъкмо си бях купил поредната (много ги забравям при зареждане). Направо побеснях като видях...
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  Aбе пълен селянин!До вчера сигурно е карал жигула и така е свикнал да си "купува" чистачки човека бе Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Yellow_Flash_Colorz_PDT_46 .А както казва пък (педе)Руши:"Всичко се връща!" Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                  Живота и свободата си заслужава този,който всеки ден се бори за тях.
                  Обичам Родината,мразя държавата!

                  Коментар


                    #10
                    Тук в началните постове на темата имаше съмнения за "фиатаджии", при мен съмнения няма. "Фиатаджия"-ренде, каруцар-олигофрен, със същата Мареа-комби,вчера в 19:35h на светофар ми счупи задната броня-център и се изнесе копелето (може да е и копелдачка?!). Бургас не е малък, но и Марите-комби не са много - "че пати!"
                    FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                    Коментар

                    Working...
                    X