Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изпреварване на каруца

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изпреварване на каруца

    59-годишен мъж загина при катастрофа край Карлово Карлово. Водач на автомобил загина при катастрофа, станала вчера край Карлово, съобщиха от пресцентъра на ОДП-Пловдив. Около 13 часа автобус

    #2
    На кой път или участък е станало аз съм в Карлово и не знам
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      баси - още веднъж се убеждавам че тези с автобусите са откачени. Ще дам примнер - в петък вечерта пътувам от Варна за В. Търново и валеше (пръскаше) и беше тъмно вече. След магистралата нещо голямо ме настига. А аз много не познавам този път. Като ме изпревари видях че е автобус. Лепнах се зад него. Този не намаляваше никъде - перкаше си със 110 км/ч - няма бензиностанции нито че пресичаме път без предимство (където ограничението е 60), нито пък в селата - на всякъде 110. Само при някои по-остри за него завои намаляваше към 90-100 и после пак заковаваше на 110. Да не говориме как нагло изпреварваше тировете. Аз бях лепнат зад него - просто исках да се убедя какви са - верно е че и аз съм виновен че не намалявах на ограниченията, но просто исках да го видя как кара. И сега това дето автобус е ударил челно колата съм убеден че е перкал с поне 110км/ч автобуса и според мене въобще не е преценил ситуацията. Никога повече няма да се кача в автобус.
      Audi 1.8S златен талон

      Коментар


        #4
        Няма данни!

        Коментар


          #5
          На влизане във В.Търново след Килифарево нарочно карах след един автобус.Е скоростта му беше 140км/ч,а иначе всеки ден пътувам с автобус Карлово-Казанлък и обратно шофера е улегнал и пак си кара с 90-100 но спазва всички ограничения.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Ако ще те ми вярвайте, но Автобуса на фирма "Дичони"-Ямбол се движи редовно със 140 км/ч. По магистралата съм ставал многократно свидетел как автобуса прави гонки със леките коли - газ до дупка и стрелката на километража редовно беше макс(не е развален километража). Луда работа при положение,че возиш хора.

            Коментар

            Working...
            X