Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение за входа във форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложение за входа във форума

    Имам,предложението при вход във форума има един ред с поставена отметка,нещо от сорта"Вкарвай ме автоматично при всяко влизане".Предлагам отметката да не е чекната по начало,който иска да си я чекне сам.Имам на предвит,че понякога хората използват чужд PC,например в зала.Не е нужно по този начин като не забележи тази отметка и следващите потребители(клиенти) да могат да влязат с неговият акаунт при отварянето на тази страница.Надявам се че съм се изразил разбрано.

    #2
    Ми то си има такава отметка като се Log In -ваш излез сега и влез пак и ще я видиш. точно поради тази причина е сложена!
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      rustson написа:
      Ми то си има такава отметка като се Log In -ваш излез сега и влез пак и ще я видиш. точно поради тази причина е сложена!
      И точно тва ти обяснява колегата peho, отметката да се направи точно по обратния начин т.е. ако искаш да влизаш автоматично да я сложиш, не както е сега всеки път когато влизаш от зала или чуждо PC да я махаш.

      Коментар


        #4
        Petrov написа:
        rustson написа:
        Ми то си има такава отметка като се Log In -ваш излез сега и влез пак и ще я видиш. точно поради тази причина е сложена!
        И точно тва ти обяснява колегата peho, отметката да се направи точно по обратния начин т.е. ако искаш да влизаш автоматично да я сложиш, не както е сега всеки път когато влизаш от зала или чуждо PC да я махаш.
        миии
        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

        Коментар

        Working...
        X