Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам адаптер от касетофон към CD за bravo/a marea

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам адаптер от касетофон към CD за bravo/a marea

    Преходника от оригиналният касетофон към CD-то моделът от снимката. Цена 20лв след коментара 15 нищо по на долу!Механичен километраж /нулиран/ половината съм го направил да свети бял /мога да го довърша веднага!/ Цената е колкото му се дава на човек 10-20-30-100лвРеле за централно заключване /от браво 1.6 96-та/ 20лв /работещо/Подарявам само за !!!Русе!!! 2 броя капачки лява/дясна за къси светлини на фар, с дупки за ксенон Пишете ми на л.с.

    #2
    :

    Коментар


      #3
      Изскочи и една капачка за дългите!

      Коментар


        #4
        ъп на темата! Някой мод. ако може да смени заглавието "Адаптер от касетофон към CD за bravo/a marea"Редактирано.

        Коментар


          #5
          Един приятел ще бъде в Русе във Вторник ( по план ) . Направо ще го вземе. Телефона му е 0888 499 882 - КостадинАко е удобно прати ми и твоя телефон, за да му го дам и да се срещнете направо.
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            Слав написа:
            Един приятел ще бъде в Русе във Вторник ( по план ) . Направо ще го вземе. Телефона му е 0888 499 882 - КостадинАко е удобно прати ми и твоя телефон, за да му го дам и да се срещнете направо.
            Адаптера е в колега, остава релето и километража.

            Коментар

            Working...
            X