Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде по-сериозно отношение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хайде по-сериозно отношение

    Вярно че аз сигурно не съм човека който триабва да го каже защото досега съм дошъл само на една среща, но просто нямах възможността а иначе исках,но НАПЪЛНО съм съгласен с Митко.Ако ще е клуб да е клуб.
    Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
    Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
    VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
    VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

    #2
    Re: Хайде по-сериозно отношение

    Mitko написа:
    Хайде да отправя един призив. Виждате колко бързо се развива форума и скоро по бройка ще настигнем Alfa Romeo. Това което искам да ви призова е за по-сериозна активност по срещите. Ако целта беше да си чатим има си места и програми за тази работа. Може ли 80% от регистрираните да са от София а на редовните срещи да се събираме все едни и същи с по 2-3 коли от любимата ни марка. Айде вземете се в ръце. Още веднъж казвам, че ако целта а да си чатим и чупим пръстите си има други места.
    Еми за в сряда аз вече съм започнал да запивам и се не мога да дойда на екото....апа в неделя или съм на работа,или спа цел ден Обештавам да дойда при следващата среща
    _______________________________________
    0885261834

    Коментар


      #3
      И аз убещавам ,че най накрая ще дойда вече да се запозняс вас.Чесно да си кажа все забравях ,че в сряда има среща ,но вече ще идвам 100%
      FIAT TIPO 1,6

      Коментар


        #4
        Re: Хайде по-сериозно отношение

        Mitko написа:
        Хайде да отправя един призив. Виждате колко бързо се развива форума и скоро по бройка ще настигнем Alfa Romeo. Това което искам да ви призова е за по-сериозна активност по срещите. Ако целта беше да си чатим има си места и програми за тази работа. Може ли 80% от регистрираните да са от София а на редовните срещи да се събираме все едни и същи с по 2-3 коли от любимата ни марка. Айде вземете се в ръце. Още веднъж казвам, че ако целта а да си чатим и чупим пръстите си има други места.
        Аз напоследък пак си идвам, като междувременно правя пъклени планове за нова кола дотогава - с 94....

        Коментар

        Working...
        X