Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Brava 1.6 16v 700 лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Brava 1.6 16v 700 лв.

    Колата е в много добро състояние (поддържана семейна кола).Съединителя е сменен преди 30 000 км., ролки и ремъци.Нова бубина, свещи(NGK) и кабели, сменени преди 1000км.Масло и филтър преди 1000 км.Масло на скоростна кутия, хидравлична течност и спирачна течност.Сменени четки и лагери на динамото.Сменена хидравлична помпа.Нови накладки.Нови тампони на двигателя.Нова водна помпа.Чисто нова бензинова помпа сложена е 15 минути преди удара за 150лв.Компресора на климатроника работи.Задни зимни гуми на 4мм.Колата е смачкана външно, мислех преди това да е продавам, но поради финансови причини реших да не купувам друга, а да е обслужа на пълно. Нямам време да е разглобявам и продавам на части за ремонта са нужни не по малко от 500 лв. а сега нямам тези пари. Колата има платени застраховка до 09.02.2012 преглед до 04.2012, годишна винетка.Първа регистрация - ноември 1999г.Пробег - 220 000 кмДвигател - 1.6 16v 103 кс.Цвят - бял - няма други забележки по боята няма, няма никъде ръжди.Смачкано/счупено по колата: предна броня, ляв фар, ляв калник, перка на радиатор, радиатор климатроник, радиатора на двигателя не е протекъл, но е крив. заден ляв стоп е пукнат. Няма акумулатор, колата пали и се движи без проблеми. Колата се намира в Монтана.Телефон: 0883 47 82 52Цена 700лв.
    Прикачени файлове

    #2
    АБС има ли колата?
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    Коментар


      #3
      няма серво, има спортни пружини sparco сини забравил съм да напиша.

      Коментар


        #4
        Re: Brava 1.6 16v 700 лв.

        montinstall написа:
        Колата е в много добро състояние (поддържана семейна кола).Съединителя е сменен преди 30 000 км., ролки и ремъци.Нова бубина, свещи(NGK) и кабели, сменени преди 1000км.Масло и филтър преди 1000 км.Масло на скоростна кутия, хидравлична течност и спирачна течност.Сменени четки и лагери на динамото.Сменена хидравлична помпа.Нови накладки.Нови тампони на двигателя.Нова водна помпа.Чисто нова бензинова помпа сложена е 15 минути преди удара за 150лв.Компресора на климатроника работи.Задни зимни гуми на 4мм.Колата е смачкана външно, мислех преди това да е продавам, но поради финансови причини реших да не купувам друга, а да е обслужа на пълно. Нямам време да е разглобявам и продавам на части за ремонта са нужни не по малко от 500 лв. а сега нямам тези пари. Колата има платени застраховка до 09.02.2012 преглед до 04.2012, годишна винетка.Първа регистрация - ноември 1999г.Пробег - 220 000 кмДвигател - 1.6 16v 103 кс.Цвят - бял - няма други забележки по боята няма, няма никъде ръжди.Смачкано/счупено по колата: предна броня, ляв фар, ляв калник, перка на радиатор, радиатор климатроник, радиатора на двигателя не е протекъл, но е крив. заден ляв стоп е пукнат. Няма акумулатор, колата пали и се движи без проблеми. Колата се намира в Монтана.Телефон: 0883 47 82 52Цена 700лв.
        колега аз имам интерес за цялата кола каква цена бихте ми направили ако позволява разбира се.Предварително благодаря.

        Коментар


          #5
          700, по-ниско не мога да падна . Нова помпа, брони, прозорци, врати, двигател с нови кабели бубина .. Няма как по малко..Колата може да се оправи още не е бракувана, понеже някой може да я иска за ремонт, и да му я прехвърля ..

          Коментар


            #6
            UP

            Коментар


              #7
              UP

              Коментар


                #8
                Колата няма снимка на отворен капак. Роговете са мръднали колега предната греда между роговете също е смачкана в двата края а там в средата седи и шнолата на капака .....това не го казваш никаде. Колата само със една броня и един капак и един калник няма да стане изведнъж готова--- предните диагонали са идеални ли мислиш.??Долу предния мост и той е кривнал някъде 100% бъди сигурен отстрани буферите на които ляга бронята те също са смачкани . Не казваш тия работи.
                Като видим права правим-DRAG !
                Като видим завой правим-DRIFT !

                Punto-GT(дебитомер) Маняк

                Коментар


                  #9
                  Колега рентгенова снимка искаш ли ?! То е повече от ясно че колата е яко смачкана ?!Написал съм повечето неща който съм видял и според мен са важни .. да гредата от пред пред радиатора е крива ... ми то няма как да изкривя радиатора без да изкривя и гредата колкото до ходовата част и положението на гумите не е мръднала !Ако някой иска по подробно инфо може на телефон на скайп."предния мост и той е кривнал някъде 100%" колата е в движение движи се и не замета .. !

                  Коментар


                    #10
                    UP

                    Коментар


                      #11
                      Нова цена 500лв. парите ми трябват спешно ..

                      Коментар


                        #12
                        UP

                        Коментар


                          #13
                          Цена на пружините и ако може малко информация по колко свалят ?

                          Коментар


                            #14
                            d1am0nd написа:
                            Цена на пружините и ако може малко информация по колко свалят ?
                            имаш лично колега

                            Коментар


                              #15
                              UP

                              Коментар

                              Working...
                              X