Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервизи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервизи

    Здравеите Ако може да съберем малко информация за сервизите в различни градове. Аз лично ще съм много благодарен ако някои ми каже добър майстор по елинсталацията на пунто а също и къде мога да му направя компютърна диагностика

    #2
    Re: Сервизи

    petko_dimow написа:
    Здравеите Ако може да съберем малко информация за сервизите в различни градове. Аз лично ще съм много благодарен ако някои ми каже добър майстор по елинсталацията на пунто а също и къде мога да му направя компютърна диагностика
    Добре дошъл!Погледни в раздела "Сервизи/магазини"... там може да намериш информацията, която те интересува!Аз нямам опит с ел.техниците и за това не мога да ти препоръчам, но съм сигурен че има подобна тема...Успех!
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      Мисля,че в Търново си имате сервиз на Фиат,поразпитай и ще разбереш къде е.

      Коментар


        #4
        Re: Сервизи

        petko_dimow написа:
        Здравеите Ако може да съберем малко информация за сервизите в различни градове. Аз лично ще съм много благодарен ако някои ми каже добър майстор по елинсталацията на пунто а също и къде мога да му направя компютърна диагностика
        Понеже темата се повтаря, ще ти кажа и още един сервиз - на ФИАТ на Беляевско шосе!

        Коментар


          #5
          Беляковско :D
          Lancia Delta II 2.0 LS 16V '93

          Коментар


            #6
            syscop написа:
            Беляковско :D
            Точно така, малко над самолета - преди гробищата. Влизаш навътре, подминавайки първите 2 автомивки и след това в дясно ще видиш то си пише ФИАТ. Колкото до компютърната диагностика - намира се на Краков. От бензиностанция Петрол слизаш към спортната зала. Веднага след сервиз ТИП-ТОП, то е с дървена дограма. Даже майстора кара Фиат Купе - червено (или приятелката му) :D

            Коментар

            Working...
            X