Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да оправим форума !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да оправим форума !

    Вижте сега, виждам, че форума взима да става по-зле и по-зле ... За мен форума е част от живота и когато го нямаше един ден сякаш бях загубил част от живота си... Затова искам форума да се оправи. Предполагам, че много от вас също искат това ...Сега видях темата на Abarth ... Митко, видях какво направи abarth ... Но той е един от най-редовните членове и поне ни обясни за какво става въпрос ... Не мисля, че банването му е на място ... И колегите от алфа форума, които са баннати - незнам и те какво са направили, но заради това, че си ги баннал - говорят много лоши неща за теб по някой път - сам виждаш ... Според мен трябва да се премахне бана на всички потребители, които нямат толкова основателни причини за бан ... Не те познавам много, но от срещата ни когато бях в софия разбрах, че си разумен човек - замисли се и мисля, че ще видиш кое е най-доброто решение ...Ясно е, че когато спря форума и сайта въобще не си се замислил ... Явно се е случило нещо много лошо, че да стане така ... Така и не разбрах какво точно се е случило, но няма значение ... По-важното е, че в някои ситуации и аз бих постъпил така ...Та за оправянето на форума пак ... Мисля, че е добра идеята да дадеш повече права на модераторите ... Така ако някой е баннат няма всички да обвиняват теб и да взимат чуждата страна, а модератора ще може да обясни защо точно е баннал този човек ... Аз видях много хора, които са за бан, но да бъде предупреден 2 пъти един от най-редовните членове - това не го бях виждал ... Как няма да има втори форум и всички да се преместят в него ? Естествено, че ще има ... Когато всички тук са враждабно настроени към всеки ... Немога да Ви разбера (става въпрос за всички въобще) ... Хем искате да оправите форума, хем го разваляте ... замислете се с вашите действия ... няма да споменавам никове, но видях как модератори, които не са аргументирани да хулят един човек, който се опита да се обоснове ... Така и не разбрах дали говори истината или не, но от сайтовете, които имаше в темата (пуснати от други хора), ми стана ясно, че това е възможно ...Както и да е ... Моля ВСЕКИ да се замисля преди да пусне всяко свое мнение ...Едит: Сега ми хрумна нещо - предлагам да бъде създадена тема, в която когато се банне някой потребител да бъде опомената причината ...

    #2
    Колега,бановете на тея всичките хора са дадени само и единствено заради несъгласие с политиката на форума!Провеждана от администратора Аз си спомням само един основателен бан И той беше на "Снейкър" за найстина доста грубия език!Тея хора никога няма да се допуснат да пишат тук защото не са "заспали" и ще опонират на администратора при всяка негова своеволия Да не говорим че помнят историята на форума,и знаят какво и как е станало Ти примерно си регистриран преди няколко месеца и няма начин да ги знаеш тея работи!Който и без друго са скрити и покрити възможно най дълбоко.Само се замисли В управата на форума Митко,неговия брат,и неговата приятелка Мен ми прилича на шуробаджанащина това!Модераторите няма да ги коментирам защото те са ясни,щото те от кого са назначени Замисли са също защо е тоя тотален контрол,който го няма никаде другаде!Кой раздава банове за спор Спорел с админ админа какъв е,бог може би!И още куп работи се от тоя род....

    Коментар

    Working...
    X