Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде и аз да се похваля ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хайде и аз да се похваля ...

    Става въпрос за това:http://www.technopolis.bg/big_prod.p...чентото се сдоби с нов "джангър" Какво ще кажете ? Засега кара само на предните 2 говорителя (оригинални на фиат 2х18W RMS) + 2 тонколони (1 тонколона и един говорител) отзад в багажника с големина на средностатистическа бас каса, говорителя е 80W, тонколоната е 3 канална общо 180 ... Баса е почти перфектен, с някои настройки на еквалайзера се чуват и другите честоти П.П. Така ще е само докато се сдобием с елипси, но засега Pioneer-чето малко скъпичко и трябва да се поизчака

    #2
    Браво! Честито! Нали знаеш, че принципно най-некачественото звено в една озвучителна система са говорителите - т.е. имат много голямо влияние върху звуковата картина. Не схванах много добре конфигурацията ти, но доколкото разбирам, ще слагаш допълнителни говорители. Е, накратко - не се скъпи за тях, вземи нещо качествено, за да се насладиш на качествата на новата свирка. Иначе, ако искаш бас - решението ти е туба (вграждането на качествен нискочестотен говорител може да ти излезе по-скъпо, пък и не знам дали ще намериш подходящо място).P.S. Хайде, пък като пак дойдеш в София може да ти драсна някоя от специалните ми компилации. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      Pecho написа:
      Браво! Честито! Нали знаеш, че принципно най-некачественото звено в една озвучителна система са говорителите - т.е. имат много голямо влияние върху звуковата картина. Не схванах много добре конфигурацията ти, но доколкото разбирам, ще слагаш допълнителни говорители. Е, накратко - не се скъпи за тях, вземи нещо качествено, за да се насладиш на качествата на новата свирка. Иначе, ако искаш бас - решението ти е туба (вграждането на качествен нискочестотен говорител може да ти излезе по-скъпо, пък и не знам дали ще намериш подходящо място).P.S. Хайде, пък като пак дойдеш в София може да ти драсна някоя от специалните ми компилации. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
      ами ние щяхме да взимаме 2 елипси не си спомням точно колко вата, но бяха хубави - около 180лв бяха ... А в момента казах - с един голям говорител без каса (все пак не му пречи да вади много бас, понеже е подпрян на пожарогасител и една 3канална тонколона общо 180 вата, но основния говорител май е около 20-30 вата ...Скоро може би ще ходим до пещера (ще гледам да е датата на итал феста, за да може да минем и от там), след това ще минем през благоевград и ще гледам да минем и през София ... много ми се иска да видя всички познати от CFB и бившите колеги...

      Коментар

      Working...
      X