Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Braк. va 1.4 12v 97г. НА ЧАСТИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Braк. va 1.4 12v 97г. НА ЧАСТИ

    Продавам въпросния фиат на части. Вала не чукаше до последно, но трябва да се отвори все пак да се види състоянието му.Колата има: предни ел.стъкла, серво на волана, електрически люк, аирбег. По километраж 196000 километра. Външно всичко е здраво. Вече няма предна броня и скоростна кутия. Всичко останало налично. Салона е много запазен. Автомобила се намира в Казанлък. Може да се види по всяко време. Цените на частите са много ниски. Купето скоро трябва да заминава на скраб поради липса на място/ За повече информация 0894020031снимки не мога да кача тука, защото явно са много големи.http://barny89.snimka.bg/automobiles...-chasti.710691

    #2
    Re: Fiat Braк. va 1.4 12v 97г. НА ЧАСТИ

    barny_89 написа:
    Продавам въпросния фиат на части. Вала не чукаше до последно, но трябва да се отвори все пак да се види състоянието му.Колата има: предни ел.стъкла, серво на волана, електрически люк, аирбег. По километраж 196000 километра. Външно всичко е здраво. Вече няма предна броня и скоростна кутия. Всичко останало налично. Салона е много запазен. Автомобила се намира в Казанлък. Може да се види по всяко време. Цените на частите са много ниски. Купето скоро трябва да заминава на скраб поради липса на място/ За повече информация 0894020031снимки не мога да кача тука, защото явно са много големи.http://barny89.snimka.bg/automobiles...-chasti.710691
    Това е масленозелен металик, нали ?
    Brava 1.4 12v (бензин & метан) - бивша

    Коментар


      #3
      да

      Коментар


        #4
        Каква е цената на вала и на предната броня ?
        Brava 1.4 12v (бензин & метан) - бивша

        Коментар


          #5
          вала е в перфектен. Цялата глава на 200 лева я давампредна броня продадена

          Коментар


            #6
            Ако има желаещи мога да погледна все пак съм патил от вал.А и аз имам интерес.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Аз попринцип имам интерес.. някакви снимки евентуално да качиш ?
              Brava 1.4 12v (бензин & метан) - бивша

              Коментар


                #8
                колеги вала е чисто нов.Салона е перфектен

                Коментар


                  #9
                  аиде на фиатката

                  Коментар


                    #10
                    продадени:двигател- необорудванскоростна кутиябобинастартерВсичко отанало налично

                    Коментар


                      #11
                      Колата все още е на лице. Имам адски много части от нея

                      Коментар

                      Working...
                      X