Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се похваля :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да се похваля :)

    Не мога да не се похваля - от петък съм щастлив собственик на Bravo HGT - машината е просто невероятна - пътувах до Пловдив - под 180 не свалих въобще... При натискане на педала, 200 стига за около 10 секунди - има още много мощност и това е при 6000 оборота. В купето е тихо - гумите са Toyo Proxies T1-S - въобще не се чуват, но държат колата много стабилна при завои. Доста я юрках по пътя, но тя просто не усеща - няма значение какъв е наклонът, натискането на газта води до доста ’интимно’ усещане на седалката :D. По този повод се сетих за една ’крилата’ фраза на някакъв коментатор по 7 дни, описващ динамиката на BMW 740 D - "На която и от шестте предавки от автоматичната скоростна кутия на автомобила да се намирате, рязкото натискане на педала на газта води до получаване на комплекси у останалите участници в движението" :D Има фабрична газова уредба - на дълъг път ми даде около 11 газ /при тази скорост / С две думи - много повече от доволен съм! ))Ето и снимки: http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?U...3&AlbumId=9717
    Alles in Ordnung

    #2
    Честито!Със здраве да я караш и в сервиз да не влизаш :D
    Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

    Коментар


      #3
      Е честито и от мен. Много добра кола си си взел. А автарчето няма ли да го смениме ? :D Със здраве да си я караш
      FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

      Коментар


        #4
        дааа сменяй аватара ай честито и от мен !
        Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
        Lancia Dedra 1.6 91г.

        Коментар


          #5
          Наистина пропуск от моя страна - сега го сменям!
          Alles in Ordnung

          Коментар


            #6
            Ммм да, браво за Бравото! Сигурен съм, че ще ти носи много удоволствие, още повече сравнено с 1.1 Типото...Само да попитам, кой мотор е Бравото?П.С. Тамън си мислех, че ще има още едно Купе във форума и ти се изложи! Шегичка! Да ти е честито!

            Коментар


              #7
              Виж в подписа!Май ще можем да направим някоя гонка с теб
              Alles in Ordnung

              Коментар


                #8
                Винаги съм харесвал Браво-то. Даже като купувахме и Пунтото исках Браво :D Ама цените бяха много... Най-малко 6500 лв с ДДС в не толкова добро състояние. 7200 с ДДС имаше едно запазено, ама паричките са си много.Честито и мноооо км без ремонт да навъртиш
                Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                КУПУВАМ: Теглич за Темпра
                КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
                КУПУВАМ: Спортен волан

                http://www.tempra-clube.hit.bg
                http://www.tempras.myfreebb.com

                Коментар


                  #9
                  Честито,да е караш със здраве!!!И аз си мислех за браво,ама немат двигател за мене-искам турбо колица,а и да е малко килца.....За тва са ще си довършвам 127-цата
                  _______________________________________
                  0885261834

                  Коментар


                    #10
                    Честито!

                    Честито и от мен колега със здраве да си я караш колицата, и по рядко да влиза в бокса :D .Ти не се ли канеше да взимаш Мареа, или съм се объркал нещо

                    Коментар


                      #11
                      Благодаря на всички!Канех се наистина, но не се оказа това, което ми трябваше - сега съм много по-доволен :D
                      Alles in Ordnung

                      Коментар


                        #12
                        Виж в подписа! Май ще можем да направим някоя гонка с теб
                        Не ве човек, аз там видях, ама нали мотора има две версии, това питам. Мойто куц кон, аз карам само както имаше една песен на Уил Смит едно време "Two miles at hour so everybody sees you" или нещо такова

                        Коментар


                          #13
                          Честито и от мен! Дано все така да му се радваш! :D
                          FIAT Tipo 1,4mi - EX
                          Alfa Romeo 146ti - EX
                          Alfa Romeo 156 2,4JTD

                          Коментар


                            #14
                            Усещам вече колегиална завист! И с основание! Честито и безаварийно!!!

                            Коментар


                              #15
                              Ха честито и от мене ,жив и здрав да си да си я караш
                              FIAT TIPO 1,6

                              Коментар

                              Working...
                              X