Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Типо sedicivalvole?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Типо sedicivalvole?

    Някой ще ми каже ли нещо за това Типо. Yellow_Flash_Colorz_PDT_14
    Господ пред мен, аз по него с Уно 1.3 70s

    #2
    и аз нещо много се заинтересувах от него, видях двете, които се продават и много ми харесаха. пс - хубава тема :D
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      Инретесно ми , защото четох за Ламборгини Контач със същото наименование- sedicivalvole и се чудя какво е.
      Господ пред мен, аз по него с Уно 1.3 70s

      Коментар


        #4
        Означава 16(седичи) клапана(валволе) на италиянски.

        Коментар


          #5
          ...

          Коментар


            #6
            колега обърни се към Ivanko_rs и питаи каквото те интересува!няма никога да ти откаже инфо!!!може и да погледнеш неговата красавица в раздел продажби! и ще разбереш за какъв звяр става на въпрос казвам звяр щото знам за какво става на въпрос! като ми разправяше на времето какво доускорение прави при пълна газ след 4000об не му вярвах викам аре ве и аз карам кола!! обачееееееееее като се качих за първи път и рабрах за какво става на въпрос!я виж тук! http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...r=asc&start=30

            Коментар


              #7
              bademino, ако се видим на Калояново ще ти дам да покараш такова Типо.Двувратката от обявите е моя.Мисля, че ще останеш доволен от вървенето.
              Octavia RS
              Evo 10-служебната играчка.

              Коментар


                #8
                Ако не съм на работа, ще се опитам да доида, но ако не успея ти благодаря за жеста
                Господ пред мен, аз по него с Уно 1.3 70s

                Коментар


                  #9
                  абе с две думи-най доброто ТИПО което може да съществува!Ако имаш възможност и си вземеш такова трябва да знаеш,че няма да можеш да се разделиш с него : )

                  Коментар

                  Working...
                  X