Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАВА - Регулатор на налягането за мотор JTD

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАВА - Регулатор на налягането за мотор JTD

    Регулатор на налягането за мотор JTD, употребяван, работещ, проверен.Цена - 75лв.Регулатора е във Видин, пращане по ЕКОНТ и СПИДИ за сметка на получателя.За връзка с мен на ЛС и 0878 740040, мейл - ppankov@gmail.com
    Прикачени файлове

    #2
    Регулатор за налягането на горивото за JTD мотор.

    Колега имам интерес ,но ми е интересно как е проверен и защо го сменяш?От Софиа съм.И може ли да коментираме цената?
    Fiat Brava 1.9JTD2000g.

    Коментар


      #3
      Re: Регулатор за налягането на горивото за JTD мотор.

      aldrag написа:
      Колега имам интерес ,но ми е интересно как е проверен и защо го сменяш?От Софиа съм.И може ли да коментираме цената?
      Разбира се колега, имах закъсала кола във Видин и тук местен майстор ми "препоръча" да си взема друг регулатор със номер 0 281 002 243, защото играеше налягането на рейла с девиация +/- 20 бара... Та се прибрах до София и го купих на старо, после се оказа, че проблема не е в регулатора а просто лоша връзка на едно място на горивната система.Оправихме лошата връзка, тествахме и двата регулатора и с двата регулатора всичко си работи,тоест проблема не е бил в регулатора. Сега продавам купения от мен.Напиши каква цена предлагаш.Поздрави

      Коментар


        #4
        Re: Регулатор за налягането на горивото за JTD мотор.

        За триене.

        Коментар

        Working...
        X