Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам оригинални 15-ки от Купе, с гуми 205/55

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам оригинални 15-ки от Купе, с гуми 205/55

    Здравейте, колеги,Продавам оригинални джанти 15-ки от Фиат Купе. Здрави, прави и без заварки. Параметрите им по спомен са: 4x98, ЕТ 40, 6.5 J. Две от тях са с козметични забелeжки, според мен незначителни, изразяващи се в паднал лак на няколко места при едната и леко зажулване по борда на другата. Към тях давам като бонус 4 летни гуми Сонар, с около 4 мм. грайфер. Размерът им е 205/55/15. Дот не мога да разпозная върху тях. Видимо са в добро състояние, не са нацепени, но спадат по малко. Никога не ми е пречело да ги проверявам на бензиностанцията веднъж в месеца. Две са равномерно износени, другите две са износени една идея повече на едно място, точно по ръба и то само на отделен участък. Карат се като задни, но има тресене след 120-130 км/ч., за което съм по-склонен да обвиня гумаджиите. Добрата им страна е, че държат добре на мокра настилка и са тихи.Цената, която търся на комплекта е 170 лв. и предпочитам всичко да се вземе накуп. Ако евентуален купувач обаче не се интересува от гумите - ще ги сваля за моя сметка и съответно ще ги подаря на някой, защото спокойно могат да изкарат едно лято, че и повече. Пари е смешно да им искам, но определено не са и за кофата.В общи линии мисля, че е това. За връзка може да използвате лично съобщение, или 0883 31 49 47 - Иво. Комплектът се намира в София.По-подробни снимки, най-вече на тези със забележките ще кача след 1-2 дни. За сега поставям една, за да добиете обща представа за какво иде реч.Поздрави
    Прикачени файлове
    Fiat Coupe 2.0 16V

    #2
    Прилагам снимки към обявата. Всяка една джанта е снимана, включително споменатата вече забележка по борда. На втората пък е джантата с падналият лак. Имайте предвид, че от 2-3 метра забележки не се забелязват. Снимките са от близо и са със светкавица.Всичко е в автентичен вид. Баня не са виждали от седмица. Не е проблем да ги мина с препарат за джанти, а гумите с такъв за гуми (имам и от двата), за да изглеждат по коренно различен начин. Не смятам обаче, че сме тук, за да си правим горубски номерца..Всичко все още е на колата и се търкаля всеки ден. Ще бъдат свалени ако се появи мераклия за тях, или когато времето се развали - зависи кое настъпи първо
    Прикачени файлове
    Fiat Coupe 2.0 16V

    Коментар


      #3
      още се продават
      Fiat Coupe 2.0 16V

      Коментар


        #4
        Джантите са свалени от колата, излъскани са и са прибрани на тъмно в гаража. Към комплекта добавям и още една гума със същият размер - 205/55/15. Марка Клебер е и е с доста приличен грайфер (6-7 мм.).Цената съответно става 160 лв. за всичко, като гарантирано няма да падне повече.. Голи, корозирали железни 15-ки вървят по 80-100 лв., така че всеки си преценява..Хубава вечер на всички
        Прикачени файлове
        Fiat Coupe 2.0 16V

        Коментар


          #5
          продадени
          Fiat Coupe 2.0 16V

          Коментар

          Working...
          X