Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Авто CDplayer проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Авто CDplayer проблем

    Здравейте колеги,Имам едно CD ПАНАСОНИЧЕ в колата, старо моделче но запазено и съм много доволен. Проблема ми обаче е че не иска да чете записваеми дискове различни от 74мин(650мб) а вече не мога да си намирам такива по магазините. Останали са ми няколко бройки и ги пазя и не смея нищо да си запиша. Та въпроса ми е: 1. дали някой от вас се е преборвал с подобен проблем - да накара такъв плеър да чете и 80мин дискове по някякъв начин(знам че проблема е в софтуера на плеъра така че - едва ли) 2.Успял ли е някои и по някакъв на чин да емулира 74мин дискове на 80мин подложка - търсих из нета за някаква програмка ама не... Просто записвачката по такъв начин да ги записва че да отговарят на 74мин стандарта. Предварително благодаря.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    До сега не съм успял да видя някой да успее да ги накара старите плеъри да зачетат новите по-големи дискове.Баш от софтуера е, но има и друго. Мисля че записвашката разпознава що за диск си и пъхнал и от там нататък записва според вида му. За това до не се е налагало да емулират.Преди време някой ми разказваше разни неща за форматиране на рерайтъбъл диск (не рекордабъл а рерайтъбъл) по различни начини посредством записвачката. След като го форматираш в такъв какъвто ти трябва, май можеш да го разпознава.За съжаление не съм внимавал в картинката прекалено та за това така отгоре ти обяснявам, но можеш да се поинтересуваш в тази насока.Форматиране на рерайтъбъл във вид на 650мб.Успех!
    Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

    Коментар


      #3
      Благодаря, все пак е някаква насока - ще се поровя!
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        А ако запишеш само 74 мин на диск с 80 става ли ? Айде,ако не си провал - пробвай. Успех ! (ама ако въобще не иска да ги приема - лошо )
        Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

        КУПУВАМ: Теглич за Темпра
        КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
        КУПУВАМ: Спортен волан

        http://www.tempra-clube.hit.bg
        http://www.tempras.myfreebb.com

        Коментар

        Working...
        X